Minecraft otomatik komut çalıştırma

İşletim sistemi
Windows 10

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Merhaba, Minecraft'ta bir sunucum var. Sunucuya biri aktıldığında kendi belirlediğim bir komutun otomatik çalışmasını istiyorum. Bunu bir plaka kullanmadan oyunca girince otomatik etkinleşecek şekilde nasıl yapabilirim? Eklenti olmadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucunuz plugin eklentileri yüklenebilen bir sunucu mu? Bilgisayardan açtıysanız sunucunun kurulu olduğu klasöre gelin ve orada plugin adında bir klasör var mı bakın.

Aternos:)
Sunucunuz plugin eklentileri yüklenebilen bir sunucu mu? Bilgisayardan açtıysanız sunucunun kurulu olduğu klasöre gelin ve orada plugin adında bir klasör var mı bakın.

Mesela saloon ennetwork gibi diğer sunucularda girince otomatik ekranda yazı yazıyor veya chat e şifre yazın falan diyor, bu sunuculara girmek için hiçbir şey yüklemiyorum.

Aternos:)

Mesela saloon ennetwork gibi diğer sunucularda girince otomatik ekranda yazı yazıyor veya chat e şifre yazın falan diyor, bu sunuculara girmek için hiçbir şey yüklemiyorum.

Aternos ana sayfasından yazılım kısmına gelin ve oradan "Spigot" yazan yere tıklayın, daha sonra 1.8 veya hangi sümü kullanıyorsanız onu seçin ve yükleyin. Sonra eklentiler çıkacak ana sayfada olan seçeneklerde, eklentiye tıklayın ve arama yerine "Skript" yazın. Bunları yaptıktan sonra Skript pluginimiz yüklendi. Şimdi sizin yapmak istediğiniz şeye gelelim, oyuncu sunucuya girince ekranda yazı mı istiyorsunuz, yoksa kayıt ve giriş komutları mı?

Merhaba, Minecraft'ta bir sunucum var. Sunucuya biri aktıldığında kendi belirlediğim bir komutun otomatik çalışmasını istiyorum. Bunu bir plaka kullanmadan oyunca girince otomatik etkinleşecek şekilde nasıl yapabilirim? Eklenti olmadan.

Bedrockta bunu komutlarla yapmak olağan fakat Java'nın komut sistemi biraz farklı, denemek isterseniz bedrock için olan sistemi anlatabilirim.

Aternos ana sayfasından yazılım kısmına gelin ve oradan "spigot" yazan yere tıklayın, daha sonra 1.8 veya hangi sümü kullanıyorsanız onu seçin ve yükleyin. Sonra eklentiler çıkacak ana sayfada olan seçeneklerde, eklentiye tıklayın ve arama yerine "skript" yazın. Bunları yaptıktan sonra skript pluginimiz yüklendi. Şimdi sizin yapmak istediğiniz şeye gelelim, oyuncu sunucuya girince ekranda yazı mı istiyorsunuz, yoksa kayıt ve giriş komutları mı?

Yazı. Fakat sunucuya gireceklerin bir şey indirmesi gerekiyor mu?

Geri
Yukarı