Minecraft oynamaya korkuyorum

Merhaba. Ben uzun zamandır Minecraft'ı biliyorum ve oynuyorum. Hatta küçükken bağımlısıydım😁. Ancak oyunu tek oyunculu oynamaya korkuyorum(sadece Minecraft değil birçok oyunu tek oynamaya korkuyorum). Bu yüzden genellikle arkadaşlarımla oynarım. Ama tek oyunculu Survival oynamak istediğim için korkumu yenmek istiyorum. Sizce ne yapabilirim?
Hayatımda minecraft'dan başka oyun yok. Ve parkur mapleri dışında en son 5 yıl önce singleplayer oynadım. Sunucularda oyna.

Arkadaşlar ne diyorsunuz? Ne madeni ne creepırı? Hiç Outlast oynamadın mı MC ne? Abartmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynarken bunu dinle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağolun bu müzik sayesinde ne korku oyunu oynasam nede başka bişey asla korkmam

Merhaba. Ben uzun zamandır Minecraft'ı biliyorum ve oynuyorum. Hatta küçükken bağımlısıydım😁. Ancak oyunu tek oyunculu oynamaya korkuyorum(sadece Minecraft değil birçok oyunu tek oynamaya korkuyorum). Bu yüzden genellikle arkadaşlarımla oynarım. Ama tek oyunculu Survival oynamak istediğim için korkumu yenmek istiyorum. Sizce ne yapabilirim?

Sen bir de korku oyununu oyna tek başına :D

Arkada klasik bir müzik açarsan korkunu yenmene yardımcı olabilir.
Tavsiyem budur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı