Minecraft oynarken ping artıyor

AliKaganK

Centipat
Daha fazla  
Minecraft oynarken ortalama olarak 80-90 ping alıyorum (Almanya tabanlı sunucu) sunucunun tpside gayet iyi (19.9) Ethernet kullanıyorum fakat PvP atarken veya elytra ile ucarken pingim 100kya kadar çıkıyor.

Minecraft oynarken ortalama olarak 80-90 ping alıyorum (Almanya tabanlı sunucu) sunucunun tpside gayet iyi (19.9) Ethernet kullanıyorum fakat PvP atarken veya elytra ile ucarken pingim 100kya kadar çıkıyor.

Almanya sunucuları genellikle öyle zaten. Ben 40-60 arası alıyorum.
Sunucu size ait galiba. Yetkili alımı varsa katılabilirim.

Yok hocam benim degil modum sadece sunucuda bulgar sırp mısırlı bile var onlarda normalki benden kotu internet hızları var (200Mbps 15 upload alıyorum)

Aternos'da Almanya sunucusu fakat böyle değil VALORANT'tan örnek vereyim Frankfurt'da hiç 100k pingim olmadı. Bilip bilmeden konuşmayın lütfen.

Yok hocam benim degil modum sadece sunucuda bulgar sırp mısırlı bile var onlarda normalki benden kotu internet hızları var (200Mbps 15 upload alıyorum)

Almanya tabanlı sunucularda ping alman doğal. Arkadaşımda da öyle.

Aternos'da Almanya sunucusu fakat böyle değil Valorant'tan örnek vereyim Frankfurt'da hiç 100k pingim olmadı. Bilip bilmeden konuşmayın lütfen.

O Valorant ama. Biz Minecraft'tan bahsediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı