Minecraft oynuyor musunuz?

Benim düşüncem, oyundaki yabancı sunuculardaki PvP kitlesi bazen biraz sıkıntılı oluyor fakat onun dışında iyi diyebilirim. Fakat yine de diğer oyun modlarında bazen kendinizi kaybediyorsunuz. Fakat Türk sunucularında oynamak gibi bir hata asla yapmayın. Ya gidip Premium alıp orijinal yabancı sunucularda oynayın, ya da modlu oynamak gibi alternatiflere yönelin. Aslında modlu Minecraft daha da iyi oluyor çünkü sunucularda (yabancı olanlarda nadir de olsa) çıkan kanser kitleyi hiç görmüyorsunuz zira sadece siz oynuyorsunuz :)

Hadi biri Hamachi ile sunucu yapsın. (Plz.)

Ben yapmam zaten Minecraft oynarken sistemim fanlar yardımı ile uçma kıvamına geliyor.

Fazla gaza gelirsem şu an sunucu dahi yapabilirim fakat biraz pingli olabilir ve maksimum 5 kişi girebilir sistem kaldırmaz fazlasını.

Çok ayrıntılı bir sunucuya gerek yok yapın bir şey gitsin normal hayatta kalma olsun. :)
@ihydrogeni
(Yapmaz iseniz ben yaparım.)

Eskiden az oynamışlığım var.

İnsan zihni geliştikçe daha karmaşık oyunlar oynamak istiyor.

Bundan dolayı da küçük yaştaki çocuklar için daha ideal olduğunu düşünüyorum.

Eskiden oynardım ama artık grafikleri pek iyi gelmiyor RTX desteklide kartım olmadığı için şu an oynamıyorum belki ileride RTX destekli kart alırsam oynarım.

Çok ayrıntılı bir sunucuya gerek yok yapın bir şey gitsin normal hayatta kalma olsun. :)
@ihydrogeni
(Yapmaz iseniz ben yaparım.)
Ayrıntılı değil de, sadece o oyun için sunucu olmayacak, hem başka oyun hizmeti de verecek, FTP olarak kullanılacak gibi şeyleri de var.
Bilgisayar yanımızda değil, dediğim gibi Eylül'ü bekliyoruz.

Geri
Yukarı