Modlu Minecraft seviyor musunuz?

342524

Hectopat
Makaleler
3
Modlu Minecraft seviyor musunuz? Seviyorsanız nasıl modlar seviyorsunuz? Sevmiyorsanız neden sevmiyorsunuz? Ben mobilya ve araba modu kurup şehir yapmaya bayılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben acayip seviyorum, yaklaşık 1000 saatim vardır herhalde. Genellikle teknik mod seviyorum devasa otomasyon sistemler kurmaya bayılırım.

Modlu Minecraft seviyor musunuz? Seviyorsanız nasıl modlar seviyorsunuz? Sevmiyorsanız neden sevmiyorsunuz? Ben mobilya ve araba modu kurup şehir yapmaya bayılıyorum.

Ben sevmiyorum ama bazı modlar inanılmaz hoş ve sarıyor sevmememin nedeni ise oyunu zorlaştırıyor (bana göre).

Sunucularda oynamayı sevdiğim için vanilla içerik bana yetiyor, kaldı ki daha ejderi bile kesmedim. Oyuncularla ticaret yapabildiğim, yapılar yapıp diğer oluşumların yapılarını işgâle gidebildiğim faction sunucuları bana çok eğlenceli geliyor.

Tabi bu mod kurmadığım anlamına gelmez, vanilla deneyimini geliştiren, çoklu oyuncu dostu modları kullanıyorum.

Modsuz çok fazla oynadığım için eski tadı vermiyor. Modlu daha zevkli bence.
Minecolonies modu çok hoş bence. Malzemeyi veriyorsun builder köy yapıyor sana çok da hoş duruyor. Veya madenci yapıyorsun oduncu yapıyorsun malzeme toplamana gerek kalmıyor.
Onun dışında oyunu kolaylaştıran modlar da işe yarıyor. Mesela ağaç kesme modu, ore excavation -madenin bir tanesini kırdığınızda hepsi geliyor, timber modunun maden hali gibi- gibi.

Geri
Yukarı