Minecraft Oyun Çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

Emir.Han

Centipat
Herkese merhaba, bugün siz forum üyelerinden bir yardım isteyeceğim. Minecraft'da bir serverda oynarken beklenmedik şekilde oyun çöküyor. Ne olduğunu anlamadığım için oyun dosyalarını silip baştan yükledim ama sorun yine çözülmedi.

Başka serverlarda da oluyor mu bilmiyorum ama benim fark ettiğim x serverinde bu sorunu yaşıyorum. Sorun şu şekilde;

1672400678477.png

Bir de .minecraft dosyası içinde bu hatayı aldığımda oluşan hs_err_pid metin belgesinin içinde yer alan metini ekliyorum

Hastebin

Şimdiden çözmeme yardım eden herkese teşekkürler.​

herkese merhaba, bugün siz forum üyelerinden bir yardım isteyeceğim. Minecraft'da bir serverda oynarken beklenmedik şekilde oyun çöküyor. Ne olduğunu anlamadığım için oyun dosyalarını silip baştan yükledim ama sorun yine çözülmedi.

Başka serverlarda da oluyor mu bilmiyorum ama benim fark ettiğim X serverinde bu sorunu yaşıyorum. Sorun şu şekilde;

Eki Görüntüle 1618011

Bir de .Minecraft dosyası içinde bu hatayı aldığımda oluşan hs_err_pid metin belgesinin içinde yer alan metini ekliyorum.

Hastebin

Şimdiden çözmeme yardım eden herkese teşekkürler.​

Hocam o metin belgesinde acces token gibi bir şey var benim bildiğim hesaba giriş yapılabiliyor onunla.

Geri
Yukarı