Minecraft P2W mi?

Kardeş adam oyunun başında ender pearl eşyasına sahip oluyor diyorum sen bilek falan diyorsun? O zaman bileğini kullan sende git Zula oyna. Mantığa bak ya.
SonOyuncu'ya hiç para yatırmadım fakat iyi bir oyuncu gerek etkinliklerden gelen kitler (1 aylık kit vs. geliyordu eskiden) gerek kendi yeteneği sayesinde yaptığı görevler ile çok hızlı coin kasar ve o kitlere sahip olur. Siz beceremediniz diye oyuna P2W demenize gerek yok, kendim hiç para yatırmadım ve SkyWars'da 3-4 tane pahalı kitim var. Ayrıca ucuz ve gerçekten işe yarayan bir kit genelde yeterli oluyor.

Bazı modlarda VIP direkt P2W yapıyor, titanium gibi bir mod vardı sanırım orada VIP'nin ayrıcalıkları çok fazlaydı.

SonOyuncu'ya hiç para yatırmadım fakat iyi bir oyuncu gerek etkinliklerden gelen kitler (1 aylık kit vs. geliyordu eskiden) gerek kendi yeteneği ile yaptığı görevler ile çok hızlı coin kasar ve o kitlere sahip olur. Siz beceremediniz diye oyuna P2W demenize gerek yok, kendim hiç para yatırmadım ve SkyWars'da 3-4 tane pahalı kitim var.

Bazı modlarda VIP direkt P2W yapıyor, Titanium gibi bir mod vardı sanırım orada VIP'nin ayrıcalıkları çok fazlaydı.
Hocam aynı mantık Zula içinde geçerli kasıcaksınız alacaksınız ama para yatıran oyuncular sizden daha hızlı erişecek kitlere bu direkt P2W'e giriyor. Ayrıca oyunda çok toxic, macro, solo mod da takım var oynanmaz halde.

Hocam aynı mantık Zula içinde geçerli kasıcaksınız alacaksınız ama para yatıran oyuncular sizden daha hızlı erişecek kitlere bu direkt P2W'e giriyor. Ayrıca oyunda çok toxic, macro, solo mod da takım var oynanmaz halde.
Zula'da iyi bir silah yapmak için hayatınızı Zula'da harcamanız lazım, aynı şey değil. Ayrıca Zula'nın parayla alınmayan silahları aşırı çöp, oyunun verdiği sniper tek bile atmıyor.

Zula'da iyi bir silah yapmak için hayatınızı Zula'da harcamanız lazım, aynı şey değil. Ayrıca Zula'nın parayla alınmayan silahları aşırı çöp, oyunun verdiği sniper tek bile atmıyor.
Hocam oyun hadi P2W değil desek bu sefer çok toxic, macro, solo mod da takım var bir de sürekli durmadan küfür eden çocuklar var yani kitlesi çok kötü oynanmaz.

Hocam oyun hadi P2W değil desek bu sefer çok toksik, makro, tekli modda takım var bir de sürekli durmadan küfür eden çocuklar var yani kitlesi çok kötü oynanmaz.
Nostalji için oynuyorum ben. Ayrıca bazı makrocular çok kötü olduğu için kolayca düşürebiliyorum, akıl oyunları ile kazanmak hala mümkün.

Geri
Yukarı