Minecraft Premium Hesap nereden alınır?

Başlıkta yazdığı gibi Minecraft premium hesap almayı düşünüyorum. Bazı Türk sitelerinde 40 TL 30 TL gibi fiyatlar var. Bunlar alınmalı mı? 10 15 Gün bekleyip Minecraft.net`ten alabilirim sizce ne yapmalıyım?
Minecraft.net'ten al. Ben 3 yıl önce aldım ama Minecraft hevesim sonralarda bitti bana sorarsan hiç alma.
Edit: Alırsan Skyblock modunu biliyorsun ben bir serverda VIP aldım ismi PrimeMC orada arkadaş olup oynayabiliriz, Minecraft'ı bırakmamın en büyük sebebi de yalnızlık zaten.
Edit 2:
4 yıl önce Plati.ru sitesinden 2 hesabı 7 TL'ye aldım ve hala kullanıyorum, ben memnunum. Ama şu an nasıl işliyor bilmiyorum.
Plati.ru'dan da alabilirsin ama her hesabın güvencesi yok ama senin yerinde olsam önce buradan bir hesap alırım.
Edit 3:
YUH 150 tl olmuş hesap
Edit 4:
Neye dayanarak bunu düşünüyorsun? Grafikleri falan mı? Bence gayet de 20-25 euro eder.
Oyun 25 Euro eder ama 150 tl etmez. Buradaki arkadaşları pahalı olarak görmesinin sebebi 6 katlık kur farkı ki bence de gayet pahalı.

Yazan her arkadaş için teşekkür ederim. 2. El hesap satan arkadaşlar yanlış anlamasın ama ben 0 alıcağım. Görünüşe göre Minecraft.net `ten almak lazım. Oyun pahalı değil ama Euro bu kadar yüksek olunca çok oluyor.

Minecraft Windows 10 Edition'a bakabilirsin. Fiyatları daha uygun. Normal Minecraft ile farkı yok diye biliyorum. Bunu araştırabilirsin.

Yazan her arkadaş için teşekkür ederim. 2. El hesap satan arkadaşlar yanlış anlamasın ama ben 0 alıcağım. Görünüşe göre Minecraft.net `ten almak lazım. Oyun pahalı değil ama Euro bu kadar yüksek olunca çok oluyor.
İkinci elden al buradan güvenilir bir arkadaş bulursan çünkü HİÇ BİR farkı yok minecraft.net'ten alınmış bir 2. el hesapla 0 bir hesabın.
Minecraft Windows 10 Edition'a bakabilirsin. Fiyatları daha uygun. Normal Minecraft ile farkı yok diye biliyorum. Bunu araştırabilirsin.
Bende Miencraft Windows 10 için bir kod var oyunu aldığımda gelmişti istersen vereyim @Altan K.

Doğru seçim. İkinci el hesap aldığında en azından Hypixel sunucusundan banlı olacak. Para verip alacaksın sonra arkadaşlarınla girmek istediğin birkaç sunucuya girmeyince üzüleceksin. Saçma sapan bir skin isim de cabası. Ayrıca hesabının elinden gitme olasılığını saymıyorum bile. Ben bayağı önce almıştım 60 liraya geliyordu o zaman premium. Başına hiçbir şey gelmiyor gönül rahatlığıyla oynuyorsun. Eğer paran varsa uğraşma korsan illegal işlerle derim.

Geri
Yukarı