Minecraft Premium hesap nereden alırım?

İşletim sistemi
Windows 10

Terminapat

Decapat
E-postasını, şifresini kostümünü güvenlik sorularını değiştirebileceğim Minecraft hesabını hangi siteden alabilirim? Ertesi gün gitmemesi gerek tabii, garanti de gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kendi sitesi varken başka yerden alınmaz. Kimse gerçekten orjinal ve sıkıntısız bir hesabı da ucuza satmaz...

Ben 7 sene önce aldığımda daha ucuzdu. Ama o zamana göre pahalıydı.

Hâla duruyor hesap.

O tür sitelere güvenme orijinal kendi sitesinden al. Benim ana hesabım öyle kendi sitesinden aldım. Yan hesabım ise sunucuda görünmez moda alıp chat log kasıyorum hile uyarıları için. Gidip 120 lira verecek durumum yoktu Plati'den 4 dolara aldım. o ucuz olanlar alınıp herkese satılıp kar yapılıyor başkasına satınca senden gidiyor hesap alma derim ama cidden durumun yoksa Plati'den alabilirsin ürün kaçak değil ilk hesaplardan Mojang versiyonu yani senin Java versiyonuna geçirmen gerek oda 1 tık yapmak gerek.

Alım süreci şöyle:
Para yatırılıyor bot hesap yolluyor hesap 2012'de açılıp hiç girilmemiş gözüküyor öyle zaten.
Bot sana isim şifre, eposta şifre, güvenlik sorusu veriyor.
Hesaba girip Mojang hesabından Java'ya geçirip e-posta değişikliği yapıp ardından güvenlik sorularını değişip ve şifre değişip kullanabilirsin. Ürün çoook eski olduğu için çoğu sunucuda ban yersin yani şöyle ben kendi menajer olduğum sunucuya onla girince queue'ya giremiyordu server'i açıp düzeltmemiz 5dk aldı senin böyle olunca serverin forumuna yazman lazım. Hele Hypixel perma ban atıyor senin gidip bir bahane ile açtırman lazım ben suçsuz değilim hile yapmadım arkadaşım eski hesabını geri aldı oynamam için bana verdi deyip Ban Appeals kısmına bakan kişinin vicdanına kalarak banı 3 ila 30 güne düşürebilirsin, ben 30 gün yedim.

NOT: O sitede çoğu şey korsan ve kaçak ama bu tür hesaplar çok eskiden kalma olduğu için böyle satılıyor. Diğer ucuz olanlar alan olunca aynısını başkasına da sattığı için evet korsan denebilir ama buna biraz zor.
Ne kadar odediniz/hangisini aldiniz?
O tür siteler genelde benim bahsettiğim siteden alıp sana satıyorlar bahsettiğim site Rusya'da bir ticaret altyapısını kullanıyor yani siteden değil yönlendirdiği yerden alınca emin ol paran güvende ve ve ve alırsan videoya çekerek kullan millet şifre değiştirip olmadı diye yeni hesap alarak dolandırıyorlar diye video kaydetmeni istiyorlar sorun çıkarsa direkt değişiyorlar mesela bende oldu adam videoyu at dedi direkt yenisi verdi.

E-postasını, şifresini kostümünü güvenlik sorularını değiştirebileceğim Minecraft hesabını hangi siteden alabilirim? Ertesi gün gitmemesi gerek tabii, garanti de gerek.
kardeşim bence minecraft ın sitesinden alma ben 1 ay önce durma play adlı siteden aldım gift code olarak ve daha ucuz kendi sitesinden sana ordan almanı öneriyorum gift codun nasıl hesaba çevirildiğinide youtubede bulabilirsin Buy Minecraft Premium, Gift | Save 27% umarım yararına dokunur :D

Ben 7 sene kadar önce orijinaline 50TL para vermek istemeyip bir Türk sitesinden 12tlye premium aldım. En azından 1 ay kullanırım sonra şifresini değiştirseler de olur düşüncesindeydim. Hesap bile yollamadılar :D Bu sebeple alacaksan orijinal sitesinden almalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı