Minecraft Premium Şifre Değiştirme

Lquad

Kilopat
Yer
İstanbul - Tuzla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - E-Ticaret
Yıllar önce aldığım premium hesabımın şifresini unuttum ve değiştirmek istiyorum. Mojang'a girip mail istediğimde herhangi bir mail gelmiyor. Uzun zamandır belirli periyotlarla bunu deniyorum ancak olmuyor. Ne yapmam gerekiyor?

Bağlantıdan şifre sıfırlama yapabilir misin?
Hesabınız çalınma ihtimali olabilir. Bu tarz durumlarda destek sistmeleri ile iletişime geçebilirsin.
Tabi ne kadar yardımcı olurlar orasını bilemem.

Bağlantıdan şifre sıfırlama yapabilir misin?
Hesabınız çalınma ihtimali olabilir. Bu tarz durumlarda destek sistmeleri ile iletişime geçebilirsin.
Tabi ne kadar yardımcı olurlar orasını bilemem.
Destek bölümüne biraz önce mail attım, zaten sıfırlama için bu bağlantıyı kullanıyordum tekrar denedim ancak ne spam bölümüne ne de tüm postalar bölümüne herhangi bir mail gelmiyor.

Destek bölümüne biraz önce mail attım, zaten sıfırlama için bu bağlantıyı kullanıyordum tekrar denedim ancak ne spam bölümüne ne de tüm postalar bölümüne herhangi bir mail gelmiyor.
Oyunu sitesinden mi aldınız yoksa 3.parti bir satıcıdan mı ?

Oyunu sitesinden mi aldınız yoksa 3.parti bir satıcıdan mı ?
arkadaşım hediye etti ama o da sitesinden almıştı. Sonra çekilişten hesap kazanınca bunu da bana verdi. Ama yıllar geçti yani satın alım işlemleriyle ilgili o da ben de birşey hatırlamıyoruz. Zaten plati den falan alsam buraya yazmam gider 1 tane daha alırım :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı