Minecraft Premium Tavsiyesi

ben ucuzminecraft'tan aldım 2-3 hafta oldu hesabıma hesabın ilk sahibi girdi ve şifre değiştirdi. Ama kuzenim 1 aydır arkadaşım ise 3-4 aydır belki daha fazladır kullanıyor yani demek istediğim şans meselesi eğer şanslıysan ve sahibi oyunu bıraktıysa ömür boyu kullanırsın ama sahibi oyunu oynamaya devam ediyorsa geçmiş olsun.

Aynı Siteden Bende Aldım 3 Ay Sonra Hesabın Şifresi değiştirildi tuhaftırki namemcden kontrol ediyorum hesap 2019 da çalındı - satıldı bilmiyorum ama ismi değiştiren kişi 1 yıldır kullanıyor büyük ihtimalle bu hesaplar senin dediğin gibi oluyor

Arkadaşlar MC Premium alacağımda şu site dikkatımı çekti. ucuzpre.com diye bir site, buradan Minecraft Elmas hesap alacağım, 10 TL Skin, isim, şifre değiştirilebiliyor, yalnız güvenilir mi diye merak ediyorum. E-Mail'ide değişiyor mu? Bir de 10 TL başka bir siteye baktım, onda da demir, elmas zümrüt vs gibi upgrade'er var güvenilir mi sizce?
Sana preburada.com u öneririm diyeceğim ama 2 sene önce yazmışsın, sağlık olsun premium alıcaklar okur belki, ben 2 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım, 1 kere hesabım kapandı onuda değiştirme talebi oluşturdum ve yenisini bedava verdiler.

Ben ucuzminecraft'tan aldım 2-3 hafta oldu hesabıma hesabın ilk sahibi girdi ve şifre değiştirdi. Ama kuzenim 1 aydır arkadaşım ise 3-4 aydır belki daha fazladır kullanıyor yani demek istediğim şans meselesi eğer şanslıysan ve sahibi oyunu bıraktıysa ömür boyu kullanırsın ama sahibi oyunu oynamaya devam ediyorsa geçmiş olsun.

Bende bir yerden aldım Premium ama 6 FPS'yi geçmiyor bir şey yapmış önceden kullanan birisi bir de CubeCraft'tan falan banlatmış şu 6 FPS'yi geçse mis gibi oynayacagımda olmuyor işte.

Geri
Yukarı