Minecraft Premium Tavsiyesi

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar MC Premium alacağımda şu site dikkatımı çekti. ucuzpre.com diye bir site, buradan Minecraft Elmas hesap alacağım, 10 TL Skin, isim, şifre değiştirilebiliyor, yalnız güvenilir mi diye merak ediyorum. E-Mail'ide değişiyor mu? Bir de 10 TL başka bir siteye baktım, onda da demir, elmas zümrüt vs gibi upgrade'er var güvenilir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft.net dışındaki hiçbir siteye güvenmenizi tavsiye etmiyorum.
Ne yapın edin, paranızı biriktirip Minecraft.net'ten alın.
Yoksa 5-6 ay sonra "hesabıma giremiyorum" diye konu açmak zorunda kalabilirsiniz.

Minecraft'ta neden para veriyorsunuz? Bilir misiniz bilmem ama, kullanıcı adına özel skinler var internette bulunabilir. Hani, "demir", "elmas", "zümrüt" v.s kanıp çok para vermemek lazım. En iyisi Microsoft'un mağazasından almak. En garantisi o ama pahalı. :)

23 Euro Olmuş, Vay be 60 TL'ydi eskiden...
Minecraft'ta neden para veriyorsunuz? Bilir misiniz bilmem ama, kullanıcı adına özel skinler var internette bulunabilir. Hani, "demir", "elmas", "zümrüt" v.s kanıp çok para vermemek lazım. En iyisi Microsoft'un mağazasından almak. En garantisi o ama pahalı. :)
Zevk meselesi premium, bir çok servere girilebiliyor Hypixel gibi kullanıcı sayısı fazla olan serverlere girip eğlenilebilir. Ben hala Launcher'denn oynuyorum MC ama çok pahalı işte kendi sitesinde. Ben skin için almıyorum MC'yi hypixel gibi sunuculara girmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
23 Euro Olmuş, Vay be 60 TL'ydi eskiden...

Zevk meselesi premium, bir çok servere girilebiliyor Hypixel gibi kullanıcı sayısı fazla olan serverlere girip eğlenilebilir. Ben hala Launcher'denn oynuyorum MC ama çok pahalı işte kendi sitesinde. Ben skin için almıyorum MC'yi hypixel gibi sunuculara girmek için.
24 Euro yaklaşık 170 TL yapıyor ancak ne yapıp edip para biriktirmek ve kendi sitesinden almak en iyisidir. Yoksa başka sitelerden aldığınız hesap Hypixel'den banlı çıkabilir, hesabınız 2-3 ay sonra gidebilir hatta aldığınız gibi hiç çalışmayabilir.
Ben 110 TL civarındayken Minecraft.net'ten aldım (1.5 sene önce). Hesabıma hala hiçbir şey olmadı. Sorunsuz çalışıyor. Şimdi fiyatlar arttı ancak yapacak bir şey yok.

ben ucuzminecraft'tan aldım 2-3 hafta oldu hesabıma hesabın ilk sahibi girdi ve şifre değiştirdi. Ama kuzenim 1 aydır arkadaşım ise 3-4 aydır belki daha fazladır kullanıyor yani demek istediğim şans meselesi eğer şanslıysan ve sahibi oyunu bıraktıysa ömür boyu kullanırsın ama sahibi oyunu oynamaya devam ediyorsa geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı