Minecraft Satın alamıyorum

Baykan

Kilopat
Katılım
12 Ocak 2012
Mesajlar
1.046
Beğeniler
154
Yer
Machu Picchu
Arkadaşlar minecraft sitesine girip buy minecraft diyorum kayıdı giriyor sonra böyle yazı çıkıyor ama karttan ne para nede oyun kodu geliyor nasıl alabilirim

Buda resmi böyle oluyor aldıktan sonra :
 

OnurB

Hectopat
Katılım
5 Şubat 2012
Mesajlar
879
Beğeniler
238
Yer
A, A
Fotoğraf net değil.Onun için bir şey diyemicegim.Ama istersen sana 25-30 TL ye satabilirim sıfır bir tane.
Burdan Diğer ürünlerede bakabilirsin.
 

Özay Şen

Kilopat
Katılım
14 Ocak 2012
Mesajlar
256
Beğeniler
299
Yer
İstanbul
Hocam resimden gördüğüm kadarıyla satın almışın gözüküyor oyunu. B32k3 adı üzerinden artık hangi e-mail ile açtıysan oraya bir onaylama mesajı gelecek sonra ekranda yazan o karışık kuruşuk yazıyı oraya yapıştırman gerekiyor. Başka bir şey yapmayacaksın. Browser üzerinden ya da masaüstüne indirdiğin .exe uzantısı üzerinden B32k3 ve şifren neyse onunla gireceksin. Sıkıntı yok gözüküyor ekranda ki resimde...
 

Özay Şen

Kilopat
Katılım
14 Ocak 2012
Mesajlar
256
Beğeniler
299
Yer
İstanbul
O zaman şöyle bir durum söz konusu. Ekranda ki kodu, minecraft.net sayfasında profil bölümünde bir kısma yapıştırman gerekiyor olabilir.
 

Özay Şen

Kilopat
Katılım
14 Ocak 2012
Mesajlar
256
Beğeniler
299
Yer
İstanbul
Yani başka ne diyebilirim bilemiyorum. Oyunu satın almış gözüküyorsun. Hatırladığım kadarıyla ilk olarak üyelik aldığında zaten bir aktivasyon yapıyorsun, oyunu aldığında öyle bir durum söz konusu değildi. 1.2 Beta sürecinden beri takipteyim oyunu. İlk defa böyle bir sorun yaşayan insanla karşılaşıyorum. Normal üyelik ve şifren ile oyuna girmeyi denedin mi hiç ? Yani minecraft.net sitesinde log in olmaktan bahsetmiyorum, oyunun içine girmekten bahsediyorum.
 

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Katılım
22 Haziran 2011
Mesajlar
30.036
Çözümler
11
Beğeniler
24.794
Yer
İstanbul Türkiye
Minecraft'ın kendi support'una danışman gerekiyor bu noktada Mojang | Support Center adresi Minecraft'ın satın alımıyla ilgili sorunlarla ilgileniyor. Minecraft için Purchase denied gibi bir hata alsan kredi kartı-paypal vb gibi sebeplere bakardık ancak onaylandığına göre başka bir sorun var.

Sorunu şu şekilde sorabilirsin "Hello I have bought Minecraft and here is my screenshot proving it, but I cant activate it. What is the problem?"

Ha bu arada altta bir not var, alım tamamlanmadığı halde bu mesajı görüyor olabilirsiniz, bazen böyle bir sorunla karşılaşıyoruz özür dileriz diyor. O yüzden sorduktan sonra cevabı gel paylaş ama karttan çekim olmadıysa zaten alınmamış demektir. Bankadan kontrol etmen gerekiyor, böyle bir durumda başa dönüyoruz.
 

Yeni konular

Yukarı