Minecraft Save açılmıyor

Nd2009

Centipat
Daha fazla  
PS 4 üzerinden yaklaşık 2 yıldır arkadaşım ile bir Minecraft şehri oluşturmuştuk. Yaratıcıda falan değil normal çalışarak bir kasaba şehir karışımı bir yer kurmuştuk. Ancak (kayıt ettiğimize eminiz) Minecraft oyununu açtığımızda dünyalar kısmında bizim şehrimiz gözüküyordu her zaman olduğu gibi normal açmaya başladı ardından eror verdi sonra tekrar denedik bu sefer 2 dakikada açılması gerekirken 30 dakika beklesek de açılmadı. Yani eror veriyor ya da yükleniyor ekranında saatlerce kalıyor. Nasıl çözebiliriz?
Çok emeğimiz var yardım ederseniz seviniriz.

PS 4 üzerinden yaklaşık 2 yıldır arkadaşım ile bir Minecraft şehri oluşturmuştuk. Yaratıcıda falan değil normal çalışarak bir kasaba şehir karışımı bir yer kurmuştuk. Ancak (kayıt ettiğimize eminiz) Minecraft oyununu açtığımızda dünyalar kısmında bizim şehrimiz gözüküyordu her zaman olduğu gibi normal açmaya başladı ardından eror verdi sonra tekrar denedik bu sefer 2 dakikada açılması gerekirken 30 dakika beklesek de açılmadı. Yani eror veriyor ya da yükleniyor ekranında saatlerce kalıyor. Nasıl çözebiliriz?
Ekran görüntüsü atarmısınız?

Save dosyasından kopyalayın.

Bilgisayar değil PS 4. Save dosyası yok.
Ekran görüntüsü atar mısınız?

Bugün arkadaşa gideceğim bugün fotoğrafları atarım.
Screenshot_20220108-125016_Gallery.jpgekran görüntüsü atar mısınız?
Ekran görüntüsü atar mısınız?

Ekran görüntüsünü attık. Dünyaya girmeye çalıştığımızda bu oluyor.

Son düzenleme:

PS Plus'ınız varsa oyun kayıtını buluta aktarın ve veriyi PlayStation'dan silin ve tekrar yükleyin.

Geri
Yukarı