Kapalı Minecraft server hizmeti

Hocam SSH normalde PC'deki cmd.exe'yi uzaktan kullanmanızı sağlar ama oyunun ayarlarından yaparsanız bir de firewall kurarsanız sorun olacağını düşünmüyorum.
Hocam rcon olsa satın alırmısınız?

Hocam rcon olsa satın alırmısınız?
Yani şu anlık çok ihtiyacım olacağını düşünmüyorum. Aternos idare ediyor gibi ama çok kısıtlı. İleride ihtiyacım olabilir o yüzden yer işareti ekledim.

Yani şu anlık çok ihtiyacım olacağını düşünmüyorum. Aternos idare ediyor gibi ama çok kısıtlı. İleride ihtiyacım olabilir o yüzden yer işareti ekledim.
Tamam hocam ben bu ssh işini araştırayım türkçe kaynaklardan falan bakayım kafama yatarsa eklerim ilana.
Modlu kurabilirmiyiz?
Hocam modlu kurma işi tam nasıl oluyor plugin paketi vs kurmayı biliyorum fakat modlu kurmayi bilmiyorum ama sorun değil öğrenirim.Eğer alıcaysanız detaylı discorddan falan konuşabiliriz.

Son düzenleme:
Tamam hocam ben bu ssh işini araştırayım türkçe kaynaklardan falan bakayım kafama yatarsa eklerim ilana.

Hocam modlu kurma işi tam nasıl oluyor plugin paketi vs kurmayı biliyorum fakat modlu kurmayi bilmiyorum ama sorun değil öğrenirim.Eğer alıcaysanız detaylı discorddan falan konuşabiliriz.
Hocam Forge kurarken görmüşsünüzdür. Kurarken 3 seçenek çıkıyor: Install Client, Install Server ve Extract. Install Server'ı seçip boş gir klasör şeçmeniz lazım. Sonra iki tane dosya geliyor. Adında forge geçen dosyayı aynı nırmal sunucu gibi çalıştırın. eula.txt'yi filan soruyor. Daha sonra mods diye bir klasör oluşuyor. Oraya atıyorsunuz modları. Bu şekilde. Başlatmak için dediğim gibi adında Forge geçen jar dosyasını kullanmanız lazım.

Güncel.
Güncel.
Günceldir.
Güncel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı