Minecraft server için modem üzerinden port açma

İşletim sistemi
Windows 10

300974

Hectopat
Arkadaşlar ben bugün Minecraft serveri açtım. Şimdi tek sıkıntı SW'yi aç-kapa yapınca IP değişiyor bu sorunları, server açma işlemlerini göz atmak isterseniz bu konuda konuştuk: Minecraft Server.jar "A JNI Error Has Occured" hatası Şimdi ben ngrok kullanıyorum SW açarken dediğim gibi IP değişiyor. Değişmemesi içim modemden port etmem lazımmış. Ben IP adresimi Google'a yazdım vadofoneye yönlerdirdi, kullancı adımı-şifremi girdim. Şimdi nasıl port açacağım hakkında bilgim yok, yarın vadofoneyi arayıp yardım istemeyi düşünüyorum sizce tam olarak ne demeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucu açık olarak deneyin ayrıca güvenlik duvarını tamamen devre dışı bırakın.
Güvenlik duvarına protokol ekleyin. Devre dışı bırakmayın.
Vadofoneyi arayıp TAM OLARAK ne demem gerek?

Sunucunun ıp adresine ne yazmam gerek şuan?
Windows Defender Güvenlik duvarına gelin. Gelişmiş ayarlara tıklayın ve gelen kurallarına tıklayın. Yeni kural'a tıkla. Bağlantı noktası > 25565 > Bağlantıya isim ver adımlarını uygulayın ve bir daha sorgulatın.

Güvenlik duvarına protokol ekleyin. Devre dışı bırakmayın.

Windows Defender Güvenlik duvarına gelin. Gelişmiş ayarlara tıklayın ve gelen kurallarına tıklayın. Yeni kural'a tıkla. Bağlantı noktası > 25565 > Bağlantıya isim ver adımlarını uygulayın ve bir daha sorgulatın.

Sunucu açık olarak deneyin ayrıca güvenlik duvarını tamamen devre dışı bırakın.
Hepsini yaptım fakat olmadı.

O zaman müşteri hizmetleri ile görüşün. Port açmak istediğinizi belirtin.
Hocam sadece port açmak istediğimimi belirtmeliyim. Demin ip havuzunuzu değiştirmeniz lazım diyordunuz. Ayrıca ne portu gibi sorular sorarlarsa ne demeliyim.
O zaman müşteri hizmetleri ile görüşün. Port açmak istediğinizi belirtin.
Şimdi diyelim ben yanlış biliyormuşum ıp adresim statik değilmiş. Bu olanlar statik olmamasında mı kaynaklanıyor?
Hocam sadece port açmak istediğimimi belirtmeliyim. Demin ip havuzunuzu değiştirmeniz lazım diyordunuz. Ayrıca ne portu gibi sorular sorarlarsa ne demeliyim.

Şimdi diyelim ben yanlış biliyormuşum ıp adresim statik değilmiş. Bu olanlar statik olmamasında mı kaynaklanıyor?
@356463
Hocam modemi filan bıraktım bu konuya geçtim: Packetriot Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Son düzenleme:

@356463
Hocam modemi filan bıraktım bu konuya geçtim: Packetriot Nedir Ve Nasıl Kullanılır?
Arayıp port açmak istiyorum ancak açılmıyor yardımcı olun deyin. Statik olamadan açamazsınız. Packetriot kullanın. Onda ip değişmiyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı