Minecraft Server.jar "A JNI Error Has Occured" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

300974

Hectopat
Minecraft'ın sitesinden bunu indirdim:

1625664985173.png

Server.jar file dosyasını yani resimdekini açmaya çalıştığımda bu hata geliyor.

1625665090610.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam, arkadaşların şu anda sunucuna bağlanabilirler.
Attığım yerde oyuna girmeleri gereken link yazıyor.
Yeşilli yer
Eki Görüntüle 1099481
Hocam şimdi benim bazı sorularım var daha önce server açmadığım için pek bilgim yok şimdi soruları madde halinde yazacağım:

1. ngrok exe ile işim bitti mi? Arkadaşlarımın girmesi için gereken ıp adresini aldım sonuçta?

2. Minecraftın içinde beyaz liste nasıl oluştaracağım?

3. Olarak
1625673961434.png
A minecraft server yazan yeri ve serverin resmini nasıl değiştirebilirim?

4. Olarak servere nasıl reset atabilirim yani mesela başlangıç noktasını beğenmedim o sebepten nasıl değiiştirebilirim?

5. Nasıl mod kurabilirim.

6.Nasıl op yetkerileri alabilirim, verebilirim?

7. Nasıl sunucuya Ram verebilirim?

Hocam bu soruların cevaplarına cidden ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevirim.

Sunucuyu kalıcı mı açmayı planlıyorsun? Ngrokun sınırsız süresi olduğnu sanmıyorum.
ngrok.exe'yi açık tutman lazım, onun dışında işin bitti.
Sunucu açtığın konsola(Oyun içi değil bak, sunucuda) whitelist on dersen whitelist açarsın. Ardından oyuncu eklemek için whitelist add isim şeklinde birini eklersin.
Emin değilim ama belli pikseldeki ve belli isimli bir görseli sunucunun dosyasına atarsan ve restartlarsan oluyordu. Yazı içinse server.properties dosyasında motd yazan yerin karşısına istediğini yazabilirsin. Karakter sınırı olabilir.
Başlangıç noktasını beğenmediysen world dosyasını silip sunucuyu yeniden açmalısın.
Op yetkileri için sunucu konsoluna op oyuncu adı yazabilirsin. deop komutu da op'liği geri alır.
Sunucuya RAM vermek için ilk açarken XmX değerini arttırabilrisin. Hata alırsan yeteri kadar RAM alamadığını gösterir, haberin olsun.

Sunucuyu kalıcı mı açmayı planlıyorsun? Ngrokun sınırsız süresi olduğnu sanmıyorum.
ngrok.exe'yi açık tutman lazım, onun dışında işin bitti.
Sunucu açtığın konsola(Oyun içi değil bak, sunucuda) whitelist on dersen whitelist açarsın. Ardından oyuncu eklemek için whitelist add isim şeklinde birini eklersin.
Emin değilim ama belli pikseldeki ve belli isimli bir görseli sunucunun dosyasına atarsan ve restartlarsan oluyordu. Yazı içinse server.properties dosyasında motd yazan yerin karşısına istediğini yazabilirsin. Karakter sınırı olabilir.
Başlangıç noktasını beğenmediysen world dosyasını silip sunucuyu yeniden açmalısın.
Op yetkileri için sunucu konsoluna op oyuncu adı yazabilirsin. deop komutu da op'liği geri alır.
Sunucuya RAM vermek için ilk açarken XmX değerini arttırabilrisin. Hata alırsan yeteri kadar RAM alamadığını gösterir, haberin olsun.
Sunucuya başlattığım zaman ngrok exe yide mi başlatmam gerek çünkü bu sürekli değişiyor:
1625675724863.png

Değişmemesi için bir yolu var mı?

Sunucu her zaman açık olmayacak gün içinde açılıp kapanacak ngrok sıkıntı çıkarmaz herhalde.

Ve mod olayı nasıl olacak?

@Ali Pınar Hocam sw yi kurduk yalnız siz servere nasıl mod kurulabileceğini ve servere resim eklenebileceğini biliyor musunuz?

Son düzenleme:
@Ali Pınar @Jang Geum'un Danji Yemeği İkinizede çok teşekkür ederim. Siz olmasanız server kurmam mümkün olmazdı, çok teşekkürler teşekkürler :)
@Jang Geum'un Danji Yemeği Hocam tek bir sıkıntı kaldı. Ngrok exeyi her seferinde çalıştırıyorum, bana ait olan şifre vs. giriyorum da her seferinde servere girmem için gereken ıp değişiyor bir sıkıntımı var? Yoksa değişmesi normal mi?

Son düzenleme:
Premium almadığın sürece değişir. Statik ip ni kullanırsan değişmeden yapabilirsin. Ona da senin uğraşman lazım modem arayüzünden.
Mod olayını daha önce denemedim hiç. Aklımda ama.
Daha önce Ali Pınar demişti modemden port ayarlarsan değişmez diye. Bende statik ip var vodofone H300s model fakat tam olayı bilsem zaten kendim uğraşacağım.

Modem arayüzünden sdnin ayarlaman gerekiyor. İnternetten aratırsan yüksek ihtimalle yapan birini bulursun.
Modelden modele bile arayiz değişiyor, mantık aynı. Dışarıdan gelen bağlantıyı kendi bilgisayarının 25565. Portuna yönlendiriyorsun.

Modem arayüzünden sdnin ayarlaman gerekiyor. İnternetten aratırsan yüksek ihtimalle yapan birini bulursun.
Modelden modele bile arayiz değişiyor, mantık aynı. Dışarıdan gelen bağlantıyı kendi bilgisayarının 25565. Portuna yönlendiriyorsun.
Hocam daha sd ne demek bilmiyorum. Sizde fazla ilgilendiniz benimle daha fazla vaktinizi almak istemiyorum ama bu konuyla alakalı video vs. atabilir misiniz?
Hocam daha sd ne demek bilmiyorum. Sizde fazla ilgilendiniz benimle daha fazla vaktinizi almak istemiyorum ama bu konuyla alakalı video vs. atabilir misiniz?
Bu olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ben baslat.bat'ı baslatınca ''A jnı error has occurred, please check your installation and try again.'' yazıyor CMD ekranında her türlü Java sürümünü denedim yardım eder misiniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı