Minecraft Server Kiralama

Lethium6161

Hectopat
Arkadaşlar, Minecraft Serveri Kiralayacağım. Altta ki Fotoğraftaki Özelliklere ve Paraya Göre Bu Server Nasıl? Bu İyi Değilse Hnagi Sitedeki Hangi Paket İyidir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 326
GB başı 10 TL oluyor genelde. Ben batihost öneririm kendim oradan kiraladım. Web panel yerine uzak masaüstü veriyorlar yani istediğinizi kurabilirsiniz.

Batihost denemiştim bir zamanlar güzeldir bir dene.

Keyubu son senelerde çok ünlenen ve en kaliteli firmadır tartışmasız, 1 seneden fazladır Minecraft server işleri içiresindeyim ve Keyubu Batihost'tan 3 4 kat fazla performans verir. Gece 4 de yazsanız bile cevap alırsınız. Makineleri hayatta donmaz kasmaz. Kuracağınız sunucu türüne göre değişir, detaylı olarak yazın yardım edeyim, ayrıca Keyubu alırsanız en büyük Minecraft forumunda özel reklam ve premium üyelik beleş geliyor, Batihost için hiç bir sebep yok. Ha bir de websiten hazır ve 150 TL değerindeki scriptinde hazır geliyor.

Keyubu son senelerde çok ünlenen ve en kaliteli firmadır tartışmasız, 1 seneden fazladır Minecraft server işleri içiresindeyim ve Keyubu Batihost'tan 3 4 kat fazla performans verir. Gece 4 de yazsanız bile cevap alırsınız. Makineleri hayatta donmaz kasmaz. Kuracağınız sunucu türüne göre değişir, detaylı olarak yazın yardım edeyim, ayrıca Keyubu alırsanız en büyük Minecraft forumunda özel reklam ve premium üyelik beleş geliyor, Batihost için hiç bir sebep yok. Ha bir de websiten hazır ve 150 TL değerindeki scriptinde hazır geliyor.
teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı