Minecraft server nasıl açılır?

Diye biliyorumdan ne anladınız? En son oynadığım zamanlarda hexxitin son sürümleri yoktu, arsada eski sürümler içindi. Gereksiz yazmayın lütfen.

Gereksiz yazmayın mı? Verdiğin yanlış bilgiyi düzelttim ve cevabın bu mu? Hexxit updated olarak son sürümü var.

Gereksiz yazmayın mı? Verdiğin yanlış bilgiyi düzelttim ve cevabın bu mu? Hexxit updated olarak son sürümü var.
Ben kesin bir bilgi vermedim, diye biliyorum demek ne demek? Konuyu uzatmayalım. İyi forumlar.

Aternos kanka. Hem ücretsiz hem kolay. Bir sürü de anlatım videosu da var. Gayet basit.

Tabii daha detaylı siteler de var yardımcı olurlar. Aternos en kolayı.

Sanırım siz daha iyi bir şey arıyorsunuz.

Evet, ücretli arıyorum.

Ben daha önce açmıştım önce getbukkit sitesinden Spigot'un istediğin versiyonunu yüklüyorsun daha sonra aşağıdaki yazıyı bata yapıştırıyorsun.

@Echo off.

Cls.

Title Minecraft sunucusu.

Java -dıreallyknowwhatıamdoingıswear -xmx1024m -duser. Language = en -duser. Region = en -dfile. Encoding = utf-8 -jar [JAR ADINI YAZ].jar

Set choice=

Set /p choice="serveri yeniden baslatmak icin "y" yazip entere bas"

İf not %choice% '==" set choice=%choice:D,1%

İf %choice%'=='y' goto start.

Batı açıyorsun daha sonra biraz bekleyince EULA geliyor EULA'yı açıp false yazan yeri true yapıyorsun ve daha sonra tekrar açıyorsun batı tekrardan ve sunucu oluyor.

Not: Failed to verify username hatasını (crack oynuyorsanız) almamak için server. Propertiesden Online-mode = false yap.

Ben daha önce exaroton kullandım. Çok fazla kredi yiyor.

Deniyebilirim ama şu an Batihost'tan kiralıyorum.

Geri
Yukarı