Minecraft Server'da modlu blok koyunca siliniyor

anilkocak89

Hectopat
Öncelikle merhaba.

Modlu server açtım kendi bilgisayarım üzerinden arkadaşlar ile birlikte oynamak için ama bir sorun var. Serveri açıyorum giriyoruz, hiç sorun yok lag yok hiçbir şey yok.
Ama bir sıkıntı var, serverda modlu olan blokları kullanınca siliniyor. Yani yere koyuyorum siliniyor. Bunun çözümü bilen veya yardımcı olacak biri var mıdır?

Not: Minecraft'ım Premium değil.

Hamachi üzerinden oynayın. O zaman olur.
Bukkit server açarsanız olmuyor onu yapmak için forgeyi kurarken server için diye kurman gerekiyor falan.

plodous.net kullanıyorum memnunum istediğim modlar çalışıyor. Aternos gibi belli modlar yok kullanmanızı öneririm.
Genelde öyle siteden acılan serverlarda az ram oluyor ve kasıyor ondan kendi makinemde açmak istiyorum
Hamachi üzerinden oynayın. O zaman olur.
Bukkit server açarsanız olmuyor onu yapmak için forgeyi kurarken server için diye kurman gerekiyor falan.
Hamachi üzerinden oynuyoruz zaten her şeyi tamam sadece bloklar sıkıntılı bir komutu falan mi var acaba?
Host değil kendi makinem üzerinde

Genelde öyle siteden acılan serverlarda az RAM oluyor ve kasıyor ondan kendi makinemde açmak istiyorum.

Hamachi üzerinden oynuyoruz zaten her şeyi tamam sadece bloklar sıkıntılı bir komutu falan mi var acaba?

Host değil kendi makinem üzerinde.

Kasma olmuyor 4 GB RAM'de 110 FPS oynuyorum 1.16.1'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı