Minecraft Server'da modlu blok koyunca siliniyor

anilkocak89

Hectopat
Öncelikle merhaba.

Modlu server açtım kendi bilgisayarım üzerinden arkadaşlar ile birlikte oynamak için ama bir sorun var. Serveri açıyorum giriyoruz, hiç sorun yok lag yok hiçbir şey yok.
Ama bir sıkıntı var, serverda modlu olan blokları kullanınca siliniyor. Yani yere koyuyorum siliniyor. Bunun çözümü bilen veya yardımcı olacak biri var mıdır?

Not: Minecraft'ım Premium değil.

Modpack'in içindeki aynı dosyaları bire bir server'a ve kendi mods dosyama atıyorum. Böyle olması imkansız bence.
Herhangi bir yere koyulan bloğun silinmesi (konulamaması)nın başka bir açıklaması yok, kullandığınız mod "server-side"da bulunmadığı için sunucu kabul etmiyor.

Sunucunun log kayıtlarına bakın, modlar aktifleşiyor mu diye.

plodous.net kullanıyorum memnunum istediğim modlar çalışıyor. Aternos gibi belli modlar yok kullanmanızı öneririm.
Denedim de pek arayüzünü falan beğenemedim zaten kendi makinem üzerine kurmak istiyorum. İnternet host vs. değil.
Herhangi bir yere koyulan bloğun silinmesi (konulamaması)nın başka bir açıklaması yok, kullandığınız mod "server-side"da bulunmadığı için sunucu kabul etmiyor.

Sunucunun log kayıtlarına bakın, modlar aktifleşiyor mu diye.
Ben bir şey daha denedim acaba paketde mi sıkıntı var diye. Gittim başka tek başına bir mod kurdum yine aynı hata oldu.

Bu MC server açma şeylerini pek bilmiyorum. Discord kullanıyorsan yardımcı olur musun?
Discord İD: anil#3333

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun oluyor blok kouyorum ama siliniyor 1sds gözüküyor çözemedim spingotdada Forge'de denidim ikisinde de aynı sorunla karşılıaştım.
Bende de aynı sorun oluyor.
Bende de aynı sorun oluyor blok kouyorum ama siliniyor 1sds gözüküyor çözemedim spingotdada Forge'de denidim ikisinde de aynı sorunla karşılıaştım.
Bende de aynı sorun oluyor.

Geri
Yukarı