Minecraft serverdan atıyor

Emir3635_

Hectopat
Yer
Snowdin/Grillby's
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, arkadaşlar arası Survival oynamak için Minecraft'ta arkadaşım kendi bilgisayarından bir sunucu oluşturdu. Sunucuya girdikten sonra herkes sıkıntısız bir şekilde oynamaya devam etti ancak ben bu sorun yüzünden sunucudan atılıp duruyordum. Çözümünü bilen acil söyleyebilir mi?

resim_2021-04-16_210007.png

Sanırım bir paket gönderirken internet bant genişliği sınırlandırılıyor ve sizi atıyor. Galiba kapalı ve yüksek boyutlu bir Chunk'a girmeye çalışırken oluyor. "Player data" bölümden konumuzu değiştirmesi gerek ama direk Player data silmek daha kolay.

Selam arkadaşlar, arkadaşlar arası Survival oynamak için Minecraft'ta arkadaşım kendi bilgisayarından bir sunucu oluşturdu. Sunucuya girdikten sonra herkes sıkıntısız bir şekilde oynamaya devam etti ancak ben bu sorun yüzünden sunucudan atılıp duruyordum. Çözümünü bilen acil söyleyebilir mi?

Eki Görüntüle 977932
Bulunduğunuz konumu alın ve farklı bir nick ile oyuna girin. Oyunda en son kaldığınız bölge sizi çok paket yolluyormuşsunuz gibi gösteriyor.

Sanırım bir paket gönderirken internet bant genişliği sınırlandırılıyor ve sizi atıyor. Galiba kapalı ve yüksek boyutlu bir Chunk'a girmeye çalışırken oluyor.
Nasıl çözebilirim? Ayrıca bu hatayı da veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-16_211024.png
    resim_2021-04-16_211024.png
    14 KB · Görüntüleme: 42

Geri
Yukarı