Minecraft shader önerisi

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Arkadaşlar merhaba, bundan 2 ay önce MediaFire.com üzerinden indirdiğim bir dosya yüzünden bilgisayarıma virüs bulaştı. Sonra Defender ile temizleyip kasperksy yükledim. Bana virüssüz ve kasmayan bilgisayarı çok yormayan bir shader pack veya OptiFine önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, bundan 2 ay önce MediaFire.com üzerinden indirdiğim bir dosya yüzünden bilgisayarıma virüs bulaştı. Sonra Defender ile temizleyip kasperksy yükledim. Bana virüssüz ve kasmayan bilgisayarı çok yormayan bir shader pack veya OptiFine önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Sildurs Shader.

Şimdiden teşekkürler.
Seus Renewed uzun zamandır kullanırım bir yanlışını görmedim mükemmel bir shader çok da göz yormuyor SEUS | Sonic Ether Burdan Seus Renewed shaders indirebilirsiniz.

Sildurs, SEUS, BSL ve KUDA bana kalırsa en iyi shaderlardan. Her birinin lite, medium, high ve ultra tarzı sisteme göre uygun sürümleri var. Link bırakmıyorum nolur nolmaz bir virüs sorunu daha yaşarsanız sorumlu olmak istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı