Çözüldü Minecraft shader pack indirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kruvasan

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhabalar uzun zamandır Minecraft oynamaktaydım fakat bir süre önce sıktığı için sildim ve geri yüklediğimde aynı tadı alamadığımı fark ettim. Bende shader yüklemek istiyorum ama shaderların nerede güvenli olacağı ve nasıl indirileceği hakkında hiçbir bilgim yok. Nasıl, nereden ve hangi shaderı indirmem gerektiğini söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Çözüm
İlk önce Forge ve Optifine kur. Ondan sonra bu shaderı indirebilirsin: SEUS | Sonic Ether
Oyun içinde Options -> Video Settings -> Shaders... -> Open Shader Folder de, indirdiğin zip dosyasını oraya koy. Ondan sonra o shaders menüsünden seç.
internetten forgu indirdim diğerlerinide indirip mods klasörüne attım onlarda sıkıntı yok ama forge'u jar dosyası olarak winrar ile açıyor o konuda ne yapabilirim

Teşekkür ederim uğraşınız için fakat yaklaşık 3. denemem bu çok sıkıldım yakında bu işlerden benden çok daha iyi anlayan biriyle buluşunca ona sormaya çalışacağım. Teşekkürler.
Shaders kısmında SEUS adlı shader göründü mü? Göründüyse tıklayın, sonra Apply'a basın.

Geri
Yukarı