Minecraft shader paketi önerisi

SarpKopaT

Picopat
Daha fazla  
Merhaba sistemim müthiş. Bana Minecraft'ta olabilecek en iyi shader paketini söyleyebilir misiniz? Ağırlığı hiç önemli değil.

Not:Seus ptgı istemiyorum denedim renewedı bile şahsen çok daha güzel duruyor.

Birkaç ay önce shaderları bayağı kurcaladım. En iyisi açık ara complementary unbound. BSL çok güzel. Çok soft bir atmosfer sağlıyor. Harbiden elit bir shader olduğunu hissettiriyor. Ama görüntü hafif ölü kalıyor. Sildurs vibrant çok fazla seven var. Ben sevmiyorum çünkü renkleri aşırı fazla canlı. Doğallıktan çok uzak. complementary'e gelirsek öncelikle yapımcısı Türk olduğunu söyleyim.complementaryde görüntü bsl temelli sanırım. BSL'in yapımcısından yardım alınarak yapılmış bir shader. Açık ara en iyi shader dememin sebebi görüntü, klaslığını Bsl'den alıyor. Gerçekten inanılmaz güzel atmosfere sahip. Su altı olsun yağmur olsun nether veya end olsun her yerde müthiş gözüküyor oyun. Shader canlı renklere sahip ve canlı yapacağız ayağına sildurs gibi görüntünün içinden geçmemişler. Çok profesyonelce yapılmış her şey. Daha çok anlatılacak şey var ama kendiniz deneyimlemenizi tavsiye ederim. Söyleyebileceğim tek eksiği var o da feneri bir yere asınca sallanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı