Minecraft skin gözükmüyor

şarapçı melih

Centipat
Yer
Aydın
Bedrock sürümünde ben bilgisayardan oynuyorum, kardeşim telefondan oynuyor. Ben dışarıdan kostüm yüklediğim zaman kardeşim beni Steve olarak görüyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim? (Wi-Fi üzerinden oynuyoruz.)

Ben kostümü kendimde görüyorum ancak kardeşimde gözükmüyor. Aynı şekilde onun kendi kostumunu o görebiliyor ancak ben göremiyorum.

Bu herkeste olan bir şey. Eğer skinini cihazdan seçtiysen Bedrock sürümündeyken başkasında gözükmez. Bunun herkeste gözükmesini istiyorsan farklı bir skini Minecraft Bedrock marketinden satın almalısın. (Ücretsizleri de var.)

Bu herkeste olan bir şey. Eğer skinini cihazdan seçtiysen Bedrock sürümündeyken başkasında gözükmez. Bunun herkeste gözükmesini istiyorsan farklı bir skini Minecraft Bedrock marketinden satın almalısın. (Ücretsizleri de var.)

Hocam araştırdım birazcık ayarlardan güvenli dış görünüşü kapayınca düzeliyormuş.

Bu herkeste olan bir şey. Eğer skinini cihazdan seçtiysen Bedrock sürümündeyken başkasında gözükmez. Bunun herkeste gözükmesini istiyorsan farklı bir skini Minecraft Bedrock marketinden satın almalısın. (ücretsizleri de var.)

Yanlış bilgi vermeyin secilen skinler görünüyor.

Bedrock sürümünde ben bilgisayardan oynuyorum, kardeşim telefondan oynuyor. Ben dışarıdan kostüm yüklediğim zaman kardeşim beni steve olarak görüyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim? (Wi-Fi üzerinden oynuyoruz.)

Ben kostümü kendimde görüyorum ancak kardeşimde gözükmüyor. Aynı şekilde onun kendi kostumunu o görebiliyor ancak ben göremiyorum.

Xbox hesabı üzerinden oynamayı dener misiniz? Ve kostüm yüklediginiz zaman oyundan cık gir yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı