Minecraft skin yükleme

BlackDagger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir tanıdığım bana Minecraft Premium hesapı verdi ama skin'i yok. Ben bir skin yüklemek istiyorum ve minecraft.net'e giriş yapamıyorum çünkü güvenlik sorusu istiyor. Güvenlik sorusunu da bilmiyoruz. Acaba skin pack vb. şeyler yükleyerek skini değiştirme şansım var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet değiştirme şansınız var adı texture pack olarak geçiyor. İsterseniz size kendi kullandığım pack'ın linkini verebilirim.

Yok teşekküre ederim ben kendi yaptığım texture pack'ı kullanıyorum ve nasıl değiştiririm onuda söylermisiniz hemde mcsg'de başklalarına'da görünecekmi ?

Yapacağınız şey texture pack dosyasını (RAR şeklinde olacak) oyuna atmak. Minecraft'a sağ tıklayın dosya yöneticisini açın texture pack adlı klasör var oraya bırakın ve ardından oyuna girip etkileştirin. İşte bu kadar kolay.

Ben texture pack kullanmayı demiyorum skin diyorum.

Hemde %appdata% gibi şeyleri biliyorum lütfen konuyu okumadan cevap vermeyiniz.

Texture Pack'de iken gözüken skin sadece sizde gözükür! Diğer kullanıcılara görünür yapabilmek için Minecraft.net 'e girmeniz gerekli.

Minecraft Skin'i yüklemek için siteye ulaşmanız lazım. Gizli soruyu bulmak için Minecraft'a e-mail atmayı deneyebilirsiniz. Eğer arkadaşın daha önceden Minecrat üyeliğini Mojang platformu ile birleştirdiyse, oradan bağlanmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı