Minecraft skyblock server önerisi

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Premium olmasına gerek yok ama olabilir de problem değil. Akdeniz Network'te oynuyordum eskiden güzeldi lag yoktu. Market sistemi iyiydi. Yeni açılmış ise iyi olur çok kasılanlar oluyor onlarla uğraşmak güzel değil. 2 kişi olacağız. Ona göre önerir iseniz sevinirim. İyi oyunlar, iyi tatiller veyahut iyi akşamlar.
Sürüm olarak 1.8 ve üstü olur ise sevinirim. Java sürümü.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Premium olmasına gerek yok ama olabilir de problem değil. Akdeniz Network'te oynuyordum eskiden güzeldi lag yoktu. Market sistemi iyiydi. Yeni açılmış ise iyi olur çok kasılanlar oluyor onlarla uğraşmak güzel değil. 2 kişi olacağız. Ona göre önerir iseniz sevinirim. İyi oyunlar, iyi tatiller veyahut iyi akşamlar.
Craftrise oynayabilirsin, ping olmaz.

O tarz sunucuları sevmiyorum. Çok kişi var. Arkadaş ortamı gibi sunucular daha iyi olur.
Bu özelliklerde sunucular maksimum 2 ay sonra falan kapanıyor haberiniz olsun. Ama yine de oynamak istiyorum derseniz Youtube'da bir sürü tanıtım videoları oluyor. Onlara bakmanızı tavsiye ederim.

SonOyuncu'da oynayabilirsin 12 yıllık emeği var sunucunun. Ve fazla Online'ı olan bir sunucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı