Minecraft skyblock server önerisi

Kolay bir şey çözmene gerek yok Survival gibi.

Belki bir ara bakarım. Cr'nin Skyblock'u da çok sıkıntılı. Daha dün akşam 750k dolandırıldım. Tabela Bug'u ile.
Kolay bir şey çözmene gerek yok Survival gibi.
2021-05-23_19.45.46.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar Premium olmasına gerek yok ama olabilir de problem değil. Akdeniz Network'te oynuyordum eskiden güzeldi lag yoktu. Market sistemi iyiydi. Yeni açılmış ise iyi olur çok kasılanlar oluyor onlarla uğraşmak güzel değil. 2 kişi olacağız. Ona göre önerir iseniz sevinirim. İyi oyunlar, iyi tatiller veyahut iyi akşamlar.
Sürüm olarak 1.8 ve üstü olur ise sevinirim. Java sürümü.

Benim oynadığım SW mi tanıtıyım sunucu ip:play.oyuncuworld.com SW güzel yani emek syblock SW yeni açıldı güzel hediyeler dağıtıyorlar açılışta olduğu için oyuna gel ben sana daha detaylı anlatırım bu da tanıtım videom:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam dürüst olmak gerekirse Minecraft Türk serverlerinde gerçekten büyük olan 1 2 tane var fakat hem kitlelerinin yaşı çok düşük ve hile sayısı çok fazla eğer ingilizceniz varsa Hypixel tarzı bir sunucuda oynamanızı tercih ederim bir de yukarıdaki dostlarımızın da dediği gibi yeni açılan tük serverleri 1 2 aya kapanıyor gerçekten.

Arkadaşlar Premium olmasına gerek yok ama olabilir de problem değil. Akdeniz Network'te oynuyordum eskiden güzeldi lag yoktu. Market sistemi iyiydi. Yeni açılmış ise iyi olur çok kasılanlar oluyor onlarla uğraşmak güzel değil. 2 kişi olacağız. Ona göre önerir iseniz sevinirim. İyi oyunlar, iyi tatiller veyahut iyi akşamlar.
Sürüm olarak 1.8 ve üstü olur ise sevinirim. Java sürümü.
Hypixel tabii ki. (Az kişili istiyormuşsunuz farketmedim. Kusura bakmayın.)

Geri
Yukarı