Minecraft SS bazen alınmıyor

nediyosun123123

Picopat
Daha fazla  
Ben Minecraft oynuyorum, bazen SS alıyorum. SS aldıgımda bakıyorum, alınca oyuna giriş SS mi gösteriyor ya da simsiyah bir şey gösteriyor. O anın SS'sini alamıyorum bazen, bunu nasıl çözeriz.

Minecraft pencereli tam ekran olmadığı için başka bir uygulamadan alırken Mojang yazısını görürsünüz.
Oyunun içinde F12 tuşu olması lazım hatırlayamadım SS almak için kullanılıyor.

Minecraft pencereli tam ekran olmadığı için başka bir uygulamadan alırken Mojang yazısını görürsünüz.
Oyunun içinde F12 tuşu olması lazım hatırlayamadım SS almak için kullanılıyor.

< Tusu SS alıyormus herhalde ben tam ekranda yani Full Windows tusu ve prtsc ye basıyorum alıyor ve Mojang yazsını goruyom bunu nasıl düzelteceğim MC'nin içinde sadece < bu tus SS alıyor

< Tusu SS alıyormus herhalde ben tam ekranda yani Full Windows tusu ve prtsc ye basıyorum alıyor ve Mojang yazsını goruyom bunu nasıl düzelteceğim MC'nin içinde sadece < bu tus SS alıyor.

Dediğim gibi Minecraft pencereli tam ekran olmadığından bu oluyor.

Bakacağım buna bu SS işine.

O ZMA'na ne yapacağım küçüçük ekrandamı SS alacağım bir de arama çubugu gösterilen ekran var.

Hocam dediğim gibi oyunun kendisindeki tuş ile yapın benim düşüncem başka bir yolu yok ama olabilir kesinlik vermiyorum. F2 tuşuymuş baktım. Eğer laptop ise FN + F2 yapın.

Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi F2 tuşu ile ekran görüntüsü alın. F2 tuşu almıyorsa ayarlardan bulup düzeltin. Çektiğiniz ekran görüntüsü AppData > Roaming > .minecraft > screenshots klasöründe olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı