Minecraft Steam'e gelir mi?

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere geçtiğimiz ayda Forza Horizon 4 Steam'e geldi. Benim sorum şu: Microsoft en önemli oyun markalarından birisi (hatta en önemlisi olabilir, kişiden kişiye göre değişir) olan Forza'nın 4. oyununu Steam'e getirdi ise Minecraft'ı da getirir mi? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. :)
Java ile çalıştırılan bir oyun olduğu için gelmez.
Bence gelmez. Çünkü ücretsiz bir oyun olan Mini World var ve Mini World Minecraft'tan çok daha gelişmiş. Eğer getirirlerse kimse almaz. Minecraft'ın kendi Launcher'i var, o da gelmemesi için bir sebep.
Mini world RPG oyunu yalnız. Ayrıca mobil bir oyun.

Eki Görüntüle 976853

Hocam helal olsun. Üstüne para verseler böyle bir oyundan zevk almam.

Onlar texture pack. İnternete 1.16.5 gameplay yaz. Çok güzel bir oyun. Evet Single Player oynayınca çok kötü ama Aternos gibi yerlerde sunucu açıp arkadaşlarla oynayınca tadından yenmiyor oyun.

Bir de oyun içinde Manhunt, Lava Rising... Gibi modlar kurarak arkadaşlarınla da oynayabilirsin. Örnek bir lava rising videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş olunca şahsen hiç sıkılmadan oynanabilecek bir oyun.

Onlar texture pack. İnternete 1.16.5 gameplay yaz. Çok güzel bir oyun. Evet Single Player oynayınca çok kötü ama Aternos gibi yerlerde sunucu açıp arkadaşlarla oynayınca tadından yenmiyor oyun.

Bir de oyun içinde manhunt, lava rising... Gibi modlar kurarak arkadaşlarınla da oynayabilirsin. Örnek bir lava rising videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş olunca şahsen hiç sıkılmadan oynanabilecek bir oyun.

Mini World ayrı bir oyun değil mi? Konuyu okumadınız sanırım.

Arkadaşlar teşekkürler cevaplarınız için (biraz geç yazdım ama :D), bu arada Mini World fanboyu arkadaşa benim Mini World hakkında düşündüğüm her şeyi cevap olarak yazmışsınız bunun içinde teşekkür ediyorum. ❤️ :)

Yeni konular

Geri
Yukarı