Minecraft Steam'e gelir mi?

EA oyunlarında fiyatın üstüne ekleniyor. Geçersiz düşünce.
EA büyük firma. Oyunları da kaliteli. Minecraft gibi bir oyunun daha pahalıya satılmasını kimse istemez. Minecraft sadece çok satan bir oyun, güzel bir oyun değil. Sadece modlar ile ortalama bir oyun olabiliyor.

EA büyük firma. Oyunları da kaliteli. Minecraft gibi bir oyunun daha pahalıya satılmasını kimse istemez. Minecraft sadece çok satan bir oyun, güzel bir oyun değil. Sadece modlar ile ortalama bir oyun olabiliyor.
EA büyük firma da Microsoft değil mi?

Bak şimdi:
FİFA 22 indirimdeyken Origin'de 90 liraydı, Steam'de ise 96.

Öyle güzel bir oyun, kötü bir oyuna kimse karar veremez.
FIFA çok mu güzel oyun?
Ya da Battlefield 2042?

Platform dışındaki bir oyun eğer popüler platformlarda satışa sunulursa daha çok satılır. Bunlar şirkettir kar neyi getirirse onu yapar.

Skyrim de modlarla ortalama bir oyun oluyor o zaman?

@Snorem ifadenin sebebini de öğrenebilir miyim? Yanlışım varsa kendimi düzelteyim :D

Benim kanatım sadece Launcher olarak getirebilir ve bu şekilde Java'yı da oynama imkanımız olur. Yani her 2'sini de getirmiş olur. Lakin Microsoft bunu ne kadar ister veya öyle bir düşüncesi var mı? Zaman gösterecek artık benim fikrim getirme olasılıkları düşük değil. Steam'de olması onlara yüklü miktarda para kazandırır Steam reklam yapmak için büyük bir platform.

Geri
Yukarı