Minecraft Summer 2022 etkinliği

SLAYER15

Hectopat
Herkese merhaba. Link: https://help.minecraft.net/hc/en-us/articles/4607523809933-Buy-Minecraft-PC-Bundle-Get-Both-Games-

Minecraft Launcher'a girdiğimde böyle bir etkinlikle karşılaştım. Ancak tam çeviremedim, Google çeviri kullandım. Bu yüzden yanlış çevirme falan olabileceği için, tam anlayamadığım için ve YouTube'da bu konu hakkında çekilen videolar yabancı dilde olduğu için araştırıp öğrenmiş varsa diye soruyorum.
1- Şimdi ben 1 hafta içerisinde Minecraft for Windows (Minecraft Windows 10) alsam bu etkinlik olduğunda bana Minecraft Java Edition gelir mi? Yani belli bir tarihe kadar alınanlar için diye bir şart var mı?
2- Eğer ben Minecraft for Windows alırsam ve etkinlik sayesinde yazın Minecraft Java Edition gelirse bu kalıcı mı, birkaç aylık mı?
3- Ben Minecraft for Windows alırsam etkinlikte sadece Minecraft Java Edition mı gelecek, yoksa Minecraft Dungeons da gelecek mi?

Son düzenleme:
Lütfen 3. konudaki yazım yanlışını düzeltin :) bunun yanında bununla ilgili bir konu vardı aradığınız sorular orada mevcut bulursam atacağım.

Bu konu aradığınız soruları içermektedir. İyi okumalar dilerim. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı