Minecraft sunucu önerisi

Her önüne gelen Minecraft server açtığı için, sunucuların çoğu pay to Win olduğu için sadece skyblock, faction, Survival olduğu için, eski olduğu için, hileler dolu olduğu için.
Sadece Hypixel tek başına Steam'deki çoğu oyundan fazla bile oynanıyor. Hileler vs. haklısınız ama devri bitmedi sonuçta.

Bedwars kasıyorum solo iyi oynuyorsanız Duo atabiliriz.
Forumdaki ile aynı ismim Minecraft'ta. Hypixel'den eklerseniz oynayabiliriz akşamları.

Zamanında Block Party Gravity gibi oyunlar için HiveMC girerdim şu an kaldı mı bilmiyorum.
Maalesef Java versiyonunu geçen yıl kapatmışlar. Oyuna dönünce denedim ve şok oldum bayağı aktif bir sunucuydu. 2-3 yıldır girmiyordum aktif sunucu kalmamış.

Forumdaki ile aynı ismim Minecraft'ta. Hypixel'den eklerseniz oynayabiliriz akşamları.

Maalesef Java versiyonunu geçen yıl kapatmışlar. Oyuna dönünce denedim ve şok oldum bayağı aktif bir sunucuydu. 2-3 yıldır girmiyordum aktif sunucu kalmamış.

Hocam Hypixel'de şu anda aktifim.

Java versiyonu için Hypixel harici sunucu kalmamış. MinePlex, ItsHarryAndJerry gibi büyük sunucularda da oynayan yok. Orijinal olmayan sunucularda da çok hile oluyor. Oynadığınız sunucu önerisi var mı?
Hypixel mainliyorum ama başka sunucu yok hocam maalesef.
Full hilelerle dolu ve anticheat yok gibi bir şey.
Yok Hypixel oynuyorum da başka sunucu kalmamış garip geldi. 9-10 yıldır oynuyorum Hypixel ve diğer 2 sunucu harici sunucu yok, hepsi bomboş.
Bi' ara vs atalım hocam 450 yıldızım. IGN: Galaxes.

Bitti bayağı hocam ya maalesef. Bir tek Hypixel kaldı. Türklerde ping'den dolayı pek tercih etmiyor. 150 ping az değil.

Hypixel mainliyorum ama başka sunucu yok hocam maalesef.

Full hilelerle dolu ve anticheat yok gibi bir şey.

Bi' ara vs atalım hocam 450 yıldızım. Ign: Galaxes.

Hocam bende işte ne olsun 58 starım benlede oynarsınız diye umut ediyorum 😃

Hocam bende işte ne olsun 58 starım benlede oynarsınız diye umut ediyorum 😃
Fark etmez hocam yan hesaptan oynarız. Ana hesapta 1 hafta mute var. Daha doğrusu artık ana hesabımdan pek girmiyorum gibi bir şey. Sadece cidden iyi olanlarla doubles falab giriyorum ya da solos bu aralar oynarsam yan hesaptan oynuyorum. Duels'ta oynarız isterseniz Classic Grandmaster 3'üm.

Mvp++ olsam bile bazı aptallar full target atıyo nick olsam bile. Yan hesapta rank falan yok, stats yok o yüzden hiç target olmuyor. Bilerek o hesaba rank aldırmayacağım yoksa 3 kere falan VIP hediye etmek istemislerdi lobide.

Fark etmez hocam yan hesaptan oynarız. Ana hesapta 1 hafta mute var. Daha doğrusu artık ana hesabımdan pek girmiyorum gibi bir şey. Sadece cidden iyi olanlarla doubles falab giriyorum ya da solos bu aralar oynarsam yan hesaptan oynuyorum. Duels'ta oynarız isterseniz classic grandmaster 3'üm.

Bridge dia 3 tüm speedtooggle yi almışlığım var bw de iyi oynarım.

Fark etmez hocam yan hesaptan oynarız. Ana hesapta 1 hafta mute var. Daha doğrusu artık ana hesabımdan pek girmiyorum gibi bir şey. Sadece cidden iyi olanlarla doubles falab giriyorum ya da solos bu aralar oynarsam yan hesaptan oynuyorum. Duels'ta oynarız isterseniz classic grandmaster 3'üm.

MVP++ olsam bile bazı aptallar Full target atıyor nick olsam bile. Yan hesapta rank falan yok, stats yok o yüzden hiç target olmuyor. Bilerek o hesaba rank aldırmayacağım yoksa 3 kere falan VIP hediye etmek istemislerdi lobide.

Bende lobide VIP+ oldum.

Bridge dia 3 tüm speedtooggle yi almışlığım var bw de iyi oynarım.

Bende lobide VIP+ oldum.

Bana VIP+ hediye etmişlerdi 2020'de o geldi aklıma sonra dolar 8 iken MVP+ 15 dolara düşmüştü Black Friday'de. Hypixel güzel indirimler yapıyordu. Şimdi çöp indirimler geçen Black Friday'de sadece %20 indirim yaptılar.

Bende aynı şekil haftaiçleri girmiyorum sizi takipteyim.

Profilimden etiketleyip Discord'umu atayım hocam yazarım.

Geri
Yukarı