Minecraft sunucusu açılırken "unable to Access jarfile" hatası

bloodrex_2

Yoctopat
Daha fazla  
1713116871832.png

Böyle bir hata ile karşılaştım. Nasıl çözebilirim?

Tamamdır hemen bakayım bir.
Bir de bir şey soracağım doğru yapmış mıyım yanlış bir şey varsa şunu sil onun yerine bunu ekle falan tarzında derseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 2169296

Hocam eğer Forge'un ayrı bir durumu yok ise hem Forge. Jar hem de servet. Jar birlikte olmamalı. Yerinizde olsam ayrı bir klasör açıp klasörün içine sadece EULA Forge. Jar ve naşlat. Batı atıp baştan oluşturturdum dosyaları.

Hocam eğer Forge'un ayrı bir durumu yok ise hem Forge. Jar hem de servet. Jar birlikte olmamalı. Yerinizde olsam ayrı bir klasör açıp klasörün içine sadece EULA Forge. Jar ve naşlat. Batı atıp baştan oluşturturdum dosyaları.

Reis dediğin gibi yaptım yine aynı hatayı aldım müsaitsen sana özelden falan uzaktan bağlantı bilgilerini atıp yapabilir misin rica etsem.

Adım adım modlu sv kurulumu:
1) masaüstüne bir klasör oluştur.
2) klasörün içine burdan istediğin sürüme uygun server jarını indir.
3) bunu açıp server ayarını seçip klasöre kur.
4) jarın oluşturduğu run.bat ı çalıştır ve oluşturma kapatılabildiğinde kapatıp EULA txtsini aç ve false kısmını true yap.
5)run batı tekrar çalıştır ve kalan dosyaları oluştur.
6) tüm dosyalar olulup sunucu açıldığında sunucuyu kapa ve serverpropertiesden gerekli ayarları yap.
-Server IP kısmına VDS'in sayısal IPS'ini yaz.
-Korsan Launcher girişi olacak ise Online mode kısmını false yapç.
7) VDS'in firewallını kapa.
8) Run.bat'ı çalıştırıp açılınca sunucuya girebilirsiniz.
İyi eğlenceler. Eğer pluginde kurcaksanız farklı jar kullanmalısınız forge doğru hatırlıyorsam sadece modlar için.

4) jarın oluşturduğu run.bat ı çalıştır ve oluşturma kapatılabildiğinde kapatıp EULA txtsini aç ve false kısmını true yap.
6) tüm dosyalar olulup sunucu açıldığında sunucuyu kapa ve serverpropertiesden gerekli ayarları yap.
İyi eğlenceler. Eğer pluginde kuracaksanız farklı jar kullanmalısınız Forge doğru hatırlıyorsam sadece modlar için.

Reis şey diyeceğim bu kurduğu Forge tıklıyorum ama hiçbir şey olmuyor takılı kaldı herhalde nasıl düzeltebilirim?

İyi eğlenceler. Eğer pluginde kuracaksanız farklı jar kullanmalısınız Forge doğru hatırlıyorsam sadece modlar için.

Kankam senin dediğin gibi yaptım ama şey bu Forge'u kurunca senin attığın 2 tane şey kuruyor 1 tanesini silmem mi gerek ve böyle oldu şu an.

1713197198394.png

Son düzenleme:
Reis şey diyeceğim bu kurduğu Forge tıklıyorum ama hiçbir şey olmuyor takılı kaldı herhalde nasıl düzeltebilirim?

Kankam senin dediğin gibi yaptım ama şey bu Forge'u kurunca senin attığın 2 tane şey kuruyor 1 tanesini silmem mi gerek ve böyle oldu şu an.

Eki Görüntüle 2169441
Hocam forge kurulumu az daha farklıymış benim bildiğim 1 tane oluyordu ama 2 tane oluyormuş forgeda. Düz sunucu açmayı biliyorum ama bunda bilgim eksik kaldı. Pardon. Ytde gördüğüme göre forge jarını açıyordu adam ve kalan dosyalar iniyordu.

Hocam Forge kurulumu az daha farklıymış benim bildiğim 1 tane oluyordu ama 2 tane oluyormuş Forge'da. Düz sunucu açmayı biliyorum ama bunda bilgim eksik kaldı. Pardon. YT'de gördüğüme göre Forge jarını açıyordu adam ve kalan dosyalar iniyordu.

Reis herhalde benim VDS sıkıntılı Forge'a tıklıyorum ama hiçbir şey olmuyor tepki falan hiçbir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı