Minecraft sunucusu açılmalı mı?

zKaranfily0

Hectopat
Makaleler
1
Minecraft sunucusu açmalı mıyım?

Elimde 400 TL param var ve bir adette kendi hazırladığım skyblock plugin paketi bu 400 liranın 60 lirasını hostinge (1 aylık) 5GB 60 lirası domaine ayırmak istiyorum geriye 280 TL kalıyor bu 280 TL'yide reklama ayırıcam 100 TL'ye bir yayıncı bulduk 10k takipçisi var 180 TL yide YouTuber'lara vereceğim.

Bir sorum daha var yayıncı diyor ki 1 yayında 2 saat oynarım bir daha girmem diyor sizde yayıncıya vereceğim parayı youtuberlaramı versem öneriniz nedir?

Bu parayı çıkartabilir miyim yeterli olur mu?

Sunucuyu tutturmak için sürekli ilgilenmeli, etkinlikler düzenlemeli, sunucu ekonomisini bozmayacak ve suyunu çıkartmayacak şekilde ödüller vermelisiniz. 1 Ayda tutmayabilir. Uzun vadeli ilgilenebilirsiniz.

Elimde 400 TL param var ve bir adette kendi hazırladığım skyblock plugin paketi bu 400 liranın 60 lirasını hostinge (1 aylık) 5GB 60 lirası domaine ayırmak istiyorum geriye 280 TL kalıyor bu 280 TL'yide reklama ayırıcam 100 TL'ye bir yayıncı bulduk 10k takipçisi var 180 TL yide YouTuber'lara vereceğim.

Bir sorum daha var yayıncı diyor ki 1 yayında 2 saat oynarım bir daha girmem diyor sizde yayıncıya vereceğim parayı youtuberlaramı versem öneriniz nedir?

Parayı youtuber olana ver.

Başka bir youtuber bul 10k takipçili adam kendini 100k takipçisi var sanıyor 180tl ye 2 saat yayında oynayacakmış bir de video da yüklemeyecekmiş çok saçma.
Düzeltme:Adam yayıncı imiş bilmiyordum sen youtuber olana ver parayı .

Yeni konular

Geri
Yukarı