Minecraft Sunucusu kuruluyor fakat çalışmıyor

meliholmak

Decapat
Daha fazla  
VDS satın aldım, .bat dosyası açıp yazdıktan sonra kapatıp çalıştırdım fakat sunucu Online moda girince böyle bir sunucu yok diye hata veriyor. Server IP de ayarladım, çözümünü bulamadım. Elimde ki hazır paketi nasıl çalıştırabilirim? Her şey hali hazır, sadece başlatmam lazım.

1708425004514.png

1708425021867.png

1708425138089.png

Son düzenleyen: Moderatör:
VDS satın aldım, .bat dosyası açıp yazdıktan sonra kapatıp çalıştırdım fakat sunucu Online moda girince böyle bir sunucu yok diye hata veriyor. Server IP de ayarladım, çözümünü bulamadım. Elimde ki hazır paketi nasıl çalıştırabilirim? Her şey hali hazır, sadece başlatmam lazım.

Eki Görüntüle 2121263

Eki Görüntüle 2121264

Eki Görüntüle 2121265

@ququleta hocam siz anlarsınız belki arkadaşa yardımcı olur musunuz?

Ayrı olarak sunucu da kurulu paket askyblock 1.8.8 sürümüne uygun panel üzerinde çalışıyor belki konu hakkında ekstra fikir verir bilemedim.

Hata mesajına bakacak olursak. Plugins folder'ının içindeki skinsrestorer.jar yüklenmiyor olarak çevirebiliriz. Hazır paket mi kurdunuz? Yoksa kendiniz mi paket yaptınız. Hazır server paketlerinin çoğu bug dolu oluyor. Eğer amacınız modlu survivor oynamak ise CurseForge üzerinden serverpack indirerek hazır şekilde oynayabilirsiniz. Eğer multiplayer server yapacaksanız hazır paket kullanmanızı önermem bug dolu oluyor çünkü.

Hata mesajına bakacak olursak. Plugins folder'ının içindeki skinsrestorer.jar yüklenmiyor olarak çevirebiliriz. Hazır paket mi kurdunuz? Yoksa kendiniz mi paket yaptınız. Hazır server paketlerinin çoğu bug dolu oluyor. Eğer amacınız modlu survivor oynamak ise CurseForge üzerinden serverpack indirerek hazır şekilde oynayabilirsiniz. Eğer multiplayer server yapacaksanız hazır paket kullanmanızı önermem bug dolu oluyor çünkü.
Bir tane hosting firmasının askyblock paketini kullanıyordum site panelinde baya fixlemiştim hataları vs. yeni pluginlerde kurmuştum ama VDS e kurmayı deneyince çalışmıyor, türlü türlü .bat dosyası denedim yine olmuyor acep sıfır kurulu yapıp üstüne aynı pluginleri atsam olur mu yoksa iyice mi bozulur?

Bir tane hosting firmasının askyblock paketini kullanıyordum site panelinde bayağı fixlemiştim hataları vs. yeni pluginlerde kurmuştum ama VDS'e kurmayı deneyince çalışmıyor, türlü türlü .bat dosyası denedim yine olmuyor acep sıfır kurulu yapıp üstüne aynı pluginleri atsam olur mu yoksa iyice mi bozulur?

Ben aldığımda web panel alıyordum herhangi bir sıkıntı çıkmıyordu. Ama iş VDS'e dönünce sıkıntılar başlıyor. VDS'de çalışan web panelde çalışmıyor falan çok ilginç bir sistem. Bence bir tane yedeğini ayır klasörün. V2'ye pluginleri yeniden kur. Bakalım olacak mı?

Geri
Yukarı