Minecraft sunucusu RAM ayarlama

sorunun çözümünü anladım paper,spigot gibilerinde start bat kullanılır ama forge istiyorsanız
1697647838673.png

seçili olan dosyayı açın

sorunun çözümünü anladım paper,spigot gibilerinde start bat kullanılır ama forge istiyorsanızEki Görüntüle 1981995
seçili olan dosyayı açın
hocam bu sefer de böyle bir hata aldım :D

kusura bakmayın biraz uğraştırıyorum

Heeee özür dilerim dediğinizi şimdi anladım ama orayı açtığım zaman sunucuyu 500 MB RAM ile çalıştırıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-18_195516156.png
    resim_2023-10-18_195516156.png
    29,6 KB · Görüntüleme: 30
Modemi yeniden başlatmak yeterli hızın düzelmesi için.

Merhaba sunucuyu kurdum modları yükledim ve sunucuya girdim ama arkadaşlarım katılamıyor onlar sunucuya bağlanılıyor ekranında kalıyor Online mod kapattım ama giremiyorlar neden acaba?

Ve sunucunun haritasında da sorun var galacticraft mod haritası değil vanila sunucu haritası oluşturulmuş.

World dosyasını silin klasörden silin ve sunucuyu açın mod kendisi oluştursunsunucuyu hostingden aldığınız VDS kuruyonuz yoksa kendi bilgisayarnızmı VDS'den ise

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu videodakileri uygulayın bu arada port yerine sayıları 2306 yerine 25565 yapın tcp için ve udb için bilgisayar olanında maalesef bilgi sahibi değilim.

World dosyasını silin klasörden silin ve sunucuyu açın mod kendisi oluştursunsunucuyu hostingden aldığınız VDS kuruyonuz yoksa kendi bilgisayarnızmı VDS'den ise.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri uygulayın bu arada port yerine sayıları 2306 yerine 25565 yapın tcp için ve udb için bilgisayar olanında maalesef bilgi sahibi değilim.

World dosyasını sildim ve sunucuyu tekrar başlattım ama yine vanilla dünyası oluşturdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı