Minecraft sunucusu nasıl satılır?

Hayır yaşımı bilmiyor aynı zamanda bende onunkini bilmiyorum.

Yani hocam en iyisi arkadaşı ikna ettirip İtemsatış'tan yaptırmak sebep ise İtemsatış karşıdaki adam aldığına dair onay vermeden size para geçmez ama burada dikkat etmeniz gereken sizde adama teslimatı yaparken MP4 video formatında kayıt almak.

Fiyat ne olursa olsun vergi vermeye yaşın yetmediği için bunu yapman yasal değil adam seni şikayet etse sonuçları büyük olur devletten vergi kaçırıyorsun resmen ve burada insanlardan yardım istiyorsun annenin babanın ibanına atması önemli değil önemli olan annen baban devlette bu işi yapıyor diye görünüyor mu görünmüyor bu da ne demek bunu yapman yasal değil.

İtemsatış üzerinden yapsamda yasal olmuyor mu yani?

İtemsatış üzerinden yapsamda yasal olmuyor mu yani?

İtemsatış zaten 18 yaş altı kullanıcılar için oyun hesapları satma alma gibi şeyler için kurulmuştur yani yasaldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satacağım adam ile iletişime geçtim ve vergi dairesi dosyası gerekiyor benimle anlaşırsanız ben size dosyayı atayım sizde sunucunuzun dosyalarına atın dedi.
Bu işlerden anlamadığım için biraz korktum açıkçası bir sorun olusturma ihtimali var mıdır?

Satacağım adam ile iletişime geçtim ve vergi dairesi dosyası gerekiyor benimle anlaşırsanız ben size dosyayı atayım sizde sunucunuzun dosyalarına atın dedi.
Bu işlerden anlamadığım için biraz korktum açıkçası bir sorun olusturma ihtimali var mıdır?

Adam fatura istiyor galiba sende vergi mükellefi olmadığın için fatura kesemezsin.

İtemsatış zaten 18 yaş altı kullanıcılar için oyun hesapları satma alma gibi şeyler için kurulmuştur yani yasaldır.

Çözüm olarak raporlarsan sevinirim :)

Tam yasal sayılmaz aslında. 13 yaş altında ticaret yapamaz. Paranın vergisi verilip verilmediği kesin değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı