Hocam birkaç tane de harita eklemek istiyorum mümkün müdür? Nasıl yaparım?

Eğer kendi sisteminizi kullanmasın diyorsanız Aternos kullanın. Sürüm ksımından vanillayı spigot yapın ve farklı dünyalar için pluginler yükleyin. YouTube'ye yazarsanız oradaki yararlı pluginler var. Mesela lobi ye ışınlanma komutu plugini, lobide blok kırmayı kapatma plugini vb. Hiçbieşeyi PC'ye indirmenize gerek bile yok sunucuda oyuncular kısmından kendinizi operaör olarak ekleyin zaten YouTube de videoları var. En iyi ve mnatıklı deçim Aternos. Sistemi hiç kullanmıyor kendi serverlerinden kullanıyor.

Hocam bu linkten server.jar dosyasını indirin.
İstediğiniz bir yerde istediğiniz bir adla klasör açın.
Açtığınız klasöre server.jar dosyasını taşıyın ve terminalde şu komutu yazın : java -jar server.jar
Server dosyanız çalışacak ve duracak.
eula.txt dosyasını açın ve eula=true yapın.
Server dosyanızı tekrar açın.
Eğer hiçbir şey yanlış gitmezse sunucunuz açılacak. Artık isteyen kişi sizin local ip adresiniz ile oynayabilecek.
Eğer herkesin oynamasını istiyorsanız ngrok ile 25565 portuna tcp köprüsü açabilirsiniz.
Eğer eklenti kurmak istiyorsanız da aynı server.jar dosyasını spigot'un web sitesinden indirin.
İyi oyunlar.
Hocam ben forge modları eklemek istiyorum onu nasıl yaparım?

hocam bende bu cikiyor ya terminalde

Error: LinkageError occurred while loading main class net.minecraft.bundler.Main
java.lang.UnsupportedClassVersionError: net/minecraft/bundler/Main has been compiled by a more recent version of the Java Runtime (class file version 61.0), this version of the Java Runtime only recognizes class file versions up to 55.0

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı