Minecraft sunucusuna başkası giriyor

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
İşletim sistemi
Windows 11

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlarla Survival oynamak için server. Pro üzerinden bir server kurdum. Ardından tanımadığımız biri servera girdi. Kimsin diye soruyorum cevap vermiyor. Chate yazı yazmayınca serverdan banladım. Tekrar girdi. Bu sefer kicklemeyi denedim ama o da işe yaramadı. Bende dünya dosyalarını kaydedip serveri silip dün yenisini açtım. Bugün tekrar servera girdi. Nasıl oluyor anlamadım. Nasıl serverdan engelleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
"server.properties" dosyasında whitelist değeri var onu false yerine true olarak ayarlayabilirsiniz.
whitelist add <İsim> ile de listeye kullanıcı ekleyebilirsiniz.
Tamamdır bu işlerden anlayan bir arkadaş whitelisti aktifleştirdi şu an. Eğer tekrar girerse bilgilendiririm buradan. Yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlarla Survival oynamak için server. Pro üzerinden bir server kurdum. Ardından tanımadığımız biri servera girdi. Kimsin diye soruyorum cevap vermiyor. Chate yazı yazmayınca serverdan banladım. Tekrar girdi. Bu sefer kicklemeyi denedim ama o da işe yaramadı. Bende dünya dosyalarını kaydedip serveri silip dün yenisini açtım. Bugün tekrar servera girdi. Nasıl oluyor anlamadım. Nasıl serverdan engelleyebilirim?
White list açın. Sadece arkadaşın ve sen girebilir. [Düzenleme: Zaten açmışsınız :)]

Geri
Yukarı