Minecraft sunucusundaki yapıyı başka bir sunucuya taşıma

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Selamlar. Çok uğraştığımız bir Minecraft sunucumuz var Aternos'ta. Burada beyaz saray yapmıştık. Şu an yeni bir sunucu açacağız ve oradaki yalnızca beyaz saray yapısını o sunucudaki dünyaya taşımak istiyoruz. Bunun için bir plugin vb var mı?
İyi forumlar.

Selamlar. Çok uğraştığımız bir Minecraft sunucumuz var Aternos'ta. Burada beyaz saray yapmıştık. Şu an yeni bir sunucu açacağız ve oradaki yalnızca beyaz saray yapısını o sunucudaki dünyaya taşımak istiyoruz. Bunun için bir plugin vb var mı?
İyi forumlar.

Aternos'tan Map'ini indirip diğer sunuya taşıyabilirsin.

Dünyayı indirip schematic eklentisine ekleyip diğer dünyada aynısını yapabilirsin veya direk dünyayı indirip o dünyayı sunucuya taşırsın yapı derdin kalmaz.

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım, ben sadece beyaz saray yapısını taşımak istiyorum.

World edit plugini ile schematic olarak kopyalayın ve isimlendirin, plugins/worldedit/schematics klasöründeki isimlendirdiğiniz dosyayı yeni sunucunuzun world edit/schematics klasörüne atın ve ardından yeniden schematic olarak yerleştirin. Aşağıdaki videoyu izleyerek fikir sahibi olabilirsin.

Dünyayı indir, dünyayı yeni sunucuda aç, World Edit'le kopyalayıp diğer dünyana kopyala.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünyayı indir, dünyayı yeni sunucuda aç, World Edit'le kopyalayıp diğer dünyana kopyala.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Joshamwerk, benim paylaştığım videoyu kopyalayıp sanki kendin paylaşmışsın gibi yorumunu düzenleyip gösteriyorsun.

Mesajına hahaha ifadesi atınca bana hahaha atıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı