Minecraft sunucuya mod kurmak

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar arkadaşımla server oynayacağız fakat mod yüklemek istiyorum. Aternos'u denedim fakat bendeki modlar onda yoktu (%42'si falan) başka bir yolu var mıdır ya da modlarımı sürükleyip Aternos'a atabilir miyim?

Minecraft 1.7.10
52 mod yüklendi (yani sunucuya yüklenmesi gerek).

Son düzenleyen: Moderatör:
Aternos'a mod upload edemezsiniz bunun yerine VDS satın almanız gerekir en az 4 GB RAM olan.

Aternos dışarıdan mod eklemeye izin vermiyor. İnternetiniz ve bilgisayarınız iyiyse kendiniz sunucu açıp içine istediğiniz gibi mod atabilirsiniz. Free Aternos serverları modları o kadar iyi çalıştırmıyor aklınızda bulunsun. 20-25 mod kurmuştum ve inanılmaz kasmıştı server.

Aternos dışarıdan mod eklemeye izin vermiyor. İnternetiniz ve bilgisayarınız iyiyse kendiniz sunucu açıp içine istediğiniz gibi mod atabilirsiniz. Free Aternos serverları modları o kadar iyi çalıştırmıyor aklınızda bulunsun. 20-25 mod kurmuştum ve inanılmaz kasmıştı server.
Kendi sunucmu nasıl kurabilirim

Merhaba arkadaşlar, arkadaşımla server oynayacağız fakat mod yüklemek istiyorum. Aternos'u denedim fakat bendeki modlar onda yoktu (%42'si falan) başka bir yolu var mıdır ya da modlarımı sürükleyip Aternos'a atabilir miyim?

Minecraft 1.7.10
52 mod yüklendi (yani sunucuya yüklenmesi gerek).

Ploudos diye bir site var, oradan modlu kurabiliyorsun, mod dosyalarını hatta direk içine atabiliyorsun orada yüklü olması gerekmiyor.

Geri
Yukarı