Minecraft Survival oynayacak arkadaş

XXXkertenkele

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir Survival temalı Minecraft sunucusuna başlayacağım. Fakat Survival'ı tek başıma oynamayı sevmem. Birçok kez arkadaşlarımla, hem multiplayer hem de singleplayer şeklinde bitirdim. Fatak şu an onlar GTX 1050 Ti ekran kartlarına geçiş yaptıkları için Minecraft'ı haliyle bıraktılar :D Ben de Survival oynayacak arkadaş arıyorum.

13-14 yaş arası olursa iyi olur.

Yakın zamanda bir Survival temalı Minecraft sunucusuna başlayacağım. Fakat Survival'ı tek başıma oynamayı sevmem. Birçok kez arkadaşlarımla, hem multiplayer hem de singleplayer şeklinde bitirdim. Fatak şu an onlar GTX 1050 Ti ekran kartlarına geçiş yaptıkları için Minecraft'ı haliyle bıraktılar :D ben de Survival oynayacak arkadaş arıyorum.

Ben de gelebilir miyim?

Yakın zamanda bir Survival temalı Minecraft sunucusuna başlayacağım. Fakat Survival'ı tek başıma oynamayı sevmem. Birçok kez arkadaşlarımla, hem multiplayer hem de singleplayer şeklinde bitirdim. Fatak şu an onlar GTX 1050 Ti ekran kartlarına geçiş yaptıkları için Minecraft'ı haliyle bıraktılar :D Ben de Survival oynayacak arkadaş arıyorum.

Survival bitirilemez ki. Nasıl bitirdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı