Minecraft TikTok pelerini nasıl alınır?

Arkadaşlar TikTok pelerinini almak için TikTok uygulamasından Minecraft yayını yapan birisinin yayınını 3 dakika izlemeniz gerekiyor. 3 dakika dolunca kodunuz orada gözükecek bu linke o gözüken kodu gireceksiniz. Birkaç dakika sonra geliyor pelerininiz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    97 KB · Görüntüleme: 63
Arkadaşlar TikTok pelerinini almak için TikTok uygulamasından Minecraft yayını yapan birisinin yayınını 3 dakika izlemeniz gerekiyor. 3 dakika dolunca kodunuz orada gözükecek bu linke o gözüken kodu gireceksiniz. Birkaç dakika sonra geliyor pelerininiz.

Ben TikTok'da videoyu izledim kodu siteye girdim ancak oyunda gözükmüyor. Neden olabilir?

Bir yayıncıyı 3dk boyunca izledim ama bana bir kod veya mesaj gelmedi.

Arkadaşlar TikTok pelerinini almak için TikTok uygulamasından Minecraft yayını yapan birisinin yayınını 3 dakika izlemeniz gerekiyor. 3 dakika dolunca kodunuz orada gözükecek bu linke o gözüken kodu gireceksiniz. Birkaç dakika sonra geliyor bir yayıncının yayınını 3dk boyunca izledim ama bana bir kod yada mesaj gelmedi

Yayını izliyorum ama oyun ödülleri bu bölgede mevcut değil uyarısı alıyorum. Bunu nasıl çözdünüz?

Selamünaleyküm, Minecraft 15. yıl özel pelerin veriyormuş. TikTok için de bir pelerin varmış. Bu pelerini nasıl alabilirim?

3 gündür bu pelerinin almalarının yollarını araştırıyorum. Sonunda buldum. TikTok pelerinin almanın iki yolu var; bir yayının chatine Minecraft yazmak veya belli bir yayında 3 dk beklemek. Birinci yol Türkiye'de maalesef çalışmıyor. O yüzden ikinci yol ile alacağız. İkinci yol ise şöyle; öncelikle TikTok'tan bir Minecraft yayınına girin. Sonra sol üstteki "oyun ödülleri"ne tıklayın. Oradan bir yayına girin. Yayına girdiğinizde sol üstte 3dakikalık bir sayaç başlayacak. Bu sayaç bittiğinde sayacın üzerine basıp talep et tuşuna basınca bize kodu veriyor. Kodu ise Minecraft.net/redeem sitesine girdikten sonra aşağıdaki 15. yıl dönümü bölümüne giriyoruz. Yabancıların videolarında TikTok pelerinin diye özel bir kod bölümü var ama TR de bulamadım fakat 15. yıl dönümü yazan yere yazsak ta pelerin hesabınıza geliyor. Eğer yayında süre başlamazsa oyun ödüllerine tıkladıktan sonra önceden seçtiğiniz yayıncıdan farklı bir yayıncı seçin. Umarım işinize yaramıştır, sağlıkla kalın!

Twitch pelerini ve yeni TikTok hesabı açıp TikTok pelerinini bende aldım. Microsoft ödeme sayfasında gözüktü ama şu an oyunda seçemiyorum. Sadece creeper pelerini gözüküyor. Java'ya geç gelecekse sıkıntı yok. Görünüşleri gayet güzel.

Geri
Yukarı