Minecraft towny sunucusu için pulugin önerisi

Googla yazabilirsiniz bence.

1655397463303.png

@B. A.
Anlatabilir misiniz? Madem beğenmediniz.

Son düzenleme:
Açıklar mısınız o zaman.
Ben yanlış biliyorum.
Towny sunucuları gerçek dünyaya benzer olan sunuculardır. Şehir, ülke, kasaba kurabilirsin. Arkadaşın istediği ise bu tur bir sunucu açmak istiyor bunun için gerekli eklentiler nedir attığın fotoğraflarda ise eklenti önerileri yok biri eklenti nasıl düzenlenir, biri başka bir sunucunun hazır eklentilerini paylaşmış (Towny değil), en alttaki fotoğraf ise Towny sunucu tanıtımı.

Örnek towny sunucusu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek eklenti:

Towny sunucuları gerçek dünyaya benzer olan sunuculardır. Şehir, ülke, kasaba kurabilirsin. Arkadaşın istediği ise bu tur bir sunucu açmak istiyor bunun için gerekli eklentiler nedir attığın fotoğraflarda ise eklenti önerileri yok biri eklenti nasıl düzenlenir, biri başka bir sunucunun hazır eklentilerini paylaşmış (towny değil), en alttaki fotoğraf ise towny sunucu tanıtımı.

Örnek towny sunucusu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek eklenti:

Reis ben towny sunucusu kurmak istiyorum nasıl kurcağımı bilmiyorum Discord'dan yardımcı olabilir misin?

Geri
Yukarı