Minecraft için Towny vs Survival sunucusu

Ayaz Tanis

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci R5 3600
Ekran Kartı Rtx 3060 ti
Sizce Towny mi yoksa normal Survival mi yapmalıyım? 4 GB RAM var eğer tutarsa yeni server satın alacağım, şu anki kullandığım sunucu bedava.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hevesiniz kırmak istemem ama bedava sunucular tutmaz. Özellikle şu anda çok fazla rakibiniz olur. İlla yapacağım diyorsaniz Survival sunucusu daha basittir.

Hocam townynin ilk ünlü olmaya başladığı zamandır oynuyorum ancak şu an günümüze bakarsak önüne gelen server açıyor eğer kaliteli bir ekip ve bütçe ile başlarsanız sizin için daha iyi olur bu zamanlar server açmayı önermem eğer sunucuları gezeyim diyorsanız YouTube Shorts'da Minecraft sunucusu tanıtabilirsiniz bu şekilde gelecek parayla kendi serverinizide açarsınız ama şu an 4 GB RAM ile önermiyorum.

Hevesiniz kırmak istemem ama bedava sunucular tutmaz. Özellikle şu anda çok fazla rakibiniz olur. İlla yapacağım diyorsaniz Survival sunucusu daha basittir.

Sunucu yurt dışından Türkiye'de pek bilinmeyen bir sunucu o yüzden kaliteli ve eskiden 1 kere açtığımda 20-25 kişi toplamıştım.

Sunucu yurt dışından Türkiye'de pek bilinmeyen bir sunucu o yüzden kaliteli ve eskiden 1 kere açtığımda 20-25 kişi toplamıştım.

Yurt dışında olması ms çıkartabilir biraz ancak ücretsiz bir şekilde açmak iyi değil hocam sunucunuz 20 - 25 kişide bayağı kasar eğer kendinize güveniyorsanız açın ancak sunucuda oynayan insan çok olacağını düşünmüyorum.

Sunucu açmayın. Bir de anladığım kadarıyla fazla bütçeniz yoksa hayatta açmayın. Kaliteli bir sunucu aylık ortalama 15-20 bin lira yiyecektir. Gerek yok. Belki hali hazırda açık sunucularda moderasyon ekibine katılmayı deneyebilirsiniz.

Sizce towny mi yoksa normal Survival mi yapmalıyım? 4 GB RAM var eğer tutarsa yeni server satın alacağım, şu anki kullandığım sunucu bedava.

Towny açacaksanız cebinizden pluginler için 50 lira civarı bir şey çıkacak. İtemsadder, betterranks, kasalar vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı