Minecraft towny sunucusu için öneri

Flarizm

Centipat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:İntel HD Graphics 3000
Ram:8Gb
İşlemci:İntel İ3 2330M
Depolama: 111Gb SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba yakın zamanda bir towny sunucusu açtım ve işle beklendiği gibi gitmedi. İlk başta hazır paket almak istedik fakat aldığımız paket çalışmadı ve paketi aldığımız yer bize iade yapmak yerine 1 ay boyunca oyalayıp durdular, bizde ücretsiz bir paketi sıfırdan tasarlamaya çalıştık. Paketi bitirdiğimizde hala istediğim gibi olmamıştı sunucu, kasalar NPC'ler ve birçok şey hazırdı, sunucuya özgü bir özellik vb bir şey yoktu neredeyse, bizde sunucuyu açıp güncellemeler ile bu durumu düzeltmeye karar verdik. Hile, X ray korumalarındaki bugları düzeltmekten yeni sistemler ekleyememiştik zaten. Neredeyse 0 bug ile sunucuyu açtık, reklam verdik, makinemizi yükselttik fakat hiç üye çekemedik, bizimle aynı anda açılan ve hazır paket kullanan başka bir sunucu ne hikmetse 5-6 aktif rahat çekiyordu, bütün özellikleri VIP'ler, kasalar ve birçok şey hazırdı ve değiştirilmemişti bile duruma anlam veremiyorum.

Kısaca anlatmak gerekirse nerede yanlış yaptığımızı tam olarak tespit edemiyorum yardım edebilecek kişiler varsa bize görüşlerinizi bildirin.
(Sunucu P2W olmaması için elimden geleni yaptım )

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı