Minecraft ücretsiz 2 GB RAM sunucu tavsiyesi

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minecraft'ta istediğim modu kurabileceğim, arkadaşlar arasında bir server açacağım ama kaç GB gerekeceğini bilmiyorum. Bu yüzden deneme amaçlı ücretsiz deneme sürümü olan bir server sağlayıcısı önerebilir misiniz?

Minecraft'ta istediğim modu kurabileceğim, arkadaşlar arasında bir server açacağım ama kaç GB gerekeceğini bilmiyorum. Bu yüzden deneme amaçlı ücretsiz deneme sürümü olan bir server sağlayıcısı önerebilir misiniz?

Direk Aternos'dan sınırsız oynayabilirsin önceden açmak içinde VPN kullanırsın. Sınırsız derken sv de kimse yokken 5 dk sonra kapanır açarsın geri.

Aternos ama sıra bekleme süresi uzun oluyor VPN ile sıraya girerseniz 1 dakika felan sürüyor.

Benim kardeşim arkadaşı ile Minecraft oynuyor aynı sunucuda. Hamachi üzerinden hallediyor işlerini. Ama burda sen sunucuyu açmadıkça kimse bağlanamaz. 7/24 açık olmayacak ise Hamachi ile halledebilirsiniz hocam. Ayarlarını tam olarak bilmiyorum Youtube'den bakarak yapmıştı kardeşim de başta.

Geri
Yukarı