Minecraft ücretsiz ve lagsız sunucu kurmak

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle merhabalar. 5 arkadaş eskilere dönüp Minecraft oynamak istedik. Aslında paramız var ancak banka kartı veya ininalımız yok. Aternos'u denedik, çok lag vardı. 0 lag olsun demiyorum. Ücretsiz sunucularda böyle bir şey zaten imkansız gibi bir şey. Az lag olursa sevinirim. 1.16.2 sürümünde Vanilla'da oynuyoruz. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Aternos gibi bedava sunucu kurulan yerlerde sunucu kurabilirsin. Şu videoya bakabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aternos gibi bedava sunucu kurulan yerlerde sunucu kurabilirsin. Şu videoya bakabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sanırsam yazımı okumadınız, Aternos'da çok laf vardı diyorum

Sanırsam yazımı okumadınız, Aternos'da çok laf vardı di
Minehut en az lagi olan sunuculardan birisi. Bence Minehut'i bir deneyin.
Teşekkürler, deneyeceğim

Öncelikle merhabalar. 5 arkadaş eskilere dönüp Minecraft oynamak istedik. Aslında paramız var ancak banka kartı veya ininalımız yok. Aternos'u denedik, çok lag vardı. 0 lag olsun demiyorum. Ücretsiz sunucularda böyle bir şey zaten imkansız gibi bir şey. Az lag olursa sevinirim. 1.16.2 sürümünde Vanilla'da oynuyoruz. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Kendi bilgisayarınıza port yönlendirme ile kurabilirsiniz. Zibilyon tane video mevcut.

Hocam Vanilla yerine Spigot yapın ayrıca sunucu kalitesi kuran kişinin PC'si ve internetine bağlıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı